Iveta Bartošová: Pravda o jejím dluhu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 29. dubna 2024

Svátek slaví Robert, zítra Blahoslav

Iveta Bartošová: Pravda o jejím dluhu!

Zpěvačce Ivetě Bartošové (45) se hroutí svět. Před časem přišla o syna Artura (15), který se odstěhoval ke svému otci Ladislavu Štaidlovi (66). A teď zřejmě přijde i o vilu v Uhříněvsi.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

vesnicankavemeste
09. 01. 2012 10:41

anna. ma rada je - vstup do vysoke politiky! Tam budes hnana jenom pozitivnim myslenim,ze by to byl cert v tom,aby jsi do konce volebniho casu nezbohatla. Funguje to.

alexa-lexa
09. 01. 2012 08:24

Je pravda,že tohle píše bulvár a je z toho pravda jen zlomeček,ale to že má tahle nána dluhy pravda je. Ježe je vidět,že úřady měří každému jinak!!! Ze svého okolí znám případ,že rodina si půjčila peníze,v zástavu dala dům a když neměla na splátky,prostě jim dům, zabavili a museli se stěhovat.Proč tahle líná ná-na ještě je v domě?? Kdyby byla exekuce na někoho,kdo neplní bulvár,na obyčejného člověka,už by dávno byl vystěhovaný.

decathlon
09. 01. 2012 08:22

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

repro
09. 01. 2012 11:52

Jak můžeš srovnávat Daru a Ivetou? Dara je profesionálka na úrovni. Iveta potřebuje odbornou péči, profesi už zabalila a naprosto nezvládá ani každodenní život, jak je vidno.

hakari.takara
09. 01. 2012 07:58

musi byt asi dost naivni, kdyz planuje s 45letou zenskou velkou rodinu...

marie.g
09. 01. 2012 07:43

Čtu poprvé,že ji odvezli do Bohnic. Já tedy ne a ne dostat zákaldní informaci pro soud a tady se píše cokoliv. Tedy hlavně mě překvapil rozhovor s MUDr Cimickým a myslím i dalším psychiatrem, jelikož já mám problém jen zahájit řízení a neají mně ani potvrzení,že se sestra u noch léčila. Podivný přístup k informacím, asi jak kdy. vše je tady jak kdy. Měla by už halvně skončit tato éra loutkoherců a začít budovat slušný a právní stát.

teufel
09. 01. 2012 08:16

Já se vám divím,že to berete tak vážně,vždyť to všechno píše bulvár a z jeho informací není ani půlka pravda.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.