Veronika Žilková: Utekl od ní syn! Prosí: Pomozte mi ho najít! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 6. května 2024

Svátek slaví Radoslav, zítra Stanislav

Veronika Žilková: Utekl od ní syn! Prosí: Pomozte mi ho najít!

Herečka Veronika Žilková už za pár dní oslaví životní jubileum, na nedělní oslavě 50. narozenin jí ale zřejmě bude chybět jeden z nejdůležitějších lidí – osvojený syn Honza (20), jehož si kdysi vzala do pěstounské péče.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

winterfreshka
12. 10. 2011 09:24

Potrefený vemeno ze stoky se ozvalo.Tečku mezi očima a syfilídu má čerstvou

denia
11. 10. 2011 13:43

Naprosto s vámi souhlasím,stále zdůrazňovala jsk si ty děti vzala, a když v 18 letech přestal stát dotovat,koupila jim byt a vypakovala je z domu.No on ten byt asi taky nebyl velký.Tak se kluk asi poohlédl po něčem jiném.Zajímavé,že ho hledá až po roce.Asi čekala velké oslavy a dary.A taky příspěvek na domác­nost­.Strop­nický zřejmě už nebude ředitelem,tak se každá koruna hodí.A pokud jde o geny,tak ona také nic kvalitního nezplodila.Pan prof.Žilka byl osobnost a ona?Škoda slov,o Agátě nemluvě.Hlavně,že všude zdůrazňovala kolik má dětí a to do toho stále počítala vždycky i děti Stropnického.To bylo zvlášť trapné.Odvedla jim tátu a chlubila cizím peřím.Nepříjemná ženská,která má hlavně ráda sebe a peníze.kdo by neutekl,když má příležitost.

bohatypodnikatel
11. 10. 2011 23:30

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

johanka
12. 10. 2011 08:50

Já mám podobný názor. Když občas vidím chování paní Žilkové, tak se ani nedivím, že ten syn od takové rodiny odešel. Že po roce zveřejňuje to, jak se trápí jeho odchodem, to na mě působí účelově - paní Žilková má prostě pocit, že se o ní málo píše..... Že by jí už milovaná "inteligentní" Agáta nezajiš%tovala dost popularity? Někdy nechápu, jak si mohl inteligentní Stropnický vzít za ženu takovou osobu

herecka
11. 10. 2011 12:36

Žilková se možná ve výchově snažila. Ale chápu děti, že dospěly a nechtěly v takové chaotické rodině zůstat. Nedivila bych se, kdyby se styděly za svou "sestru" rozhoďnožku Agátu. Možná chtějí žít v klidu v ústraní, ne aby si na ně každý ukazoval.

bohatypodnikatel
11. 10. 2011 23:32

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

gabi50
11. 10. 2011 12:14

si dost dobře představit vzít si dítě do pěstounské péče a nevypěstovat si k němu nějakou vazbu,to snad dost dobře nejde.Jinak má V.Ž.pravdu v tom,že geny nelze ovlivnit výchovou,důkazem toho je i Tereza Boučková,které nakonec dva osvojení Romové udělali ze života peklo.Ostatně genetickou zátěž si do života nese každý,dítě vlastní i osvojené.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.