Nová léčba chrápání: V Evropě zatím jen v Plzni! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Nová léčba chrápání: V Evropě zatím jen v Plzni!

Chrápete tak silně, že zvuky připomínajícími pilu rušíte nejen své nejbližší okolí, ale i sousedy? Budíte se ve spánku, protože nemůžete popadnout dech? V tom případě je nejrozumnější navštívit lékaře, protože chrápání může znamenat vážný zdravotní problém, který je nutný včas léčit.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

patrik75
07. 02. 2014 11:53

Taky už jsem vyzkoušel spoustu přípravků proti chrápání, ale až právě PSSST! Mi opravdu zabral, já se sice neslyším, ale říkala mi to přítelkyně tak snad nelže

nikoll26
06. 02. 2014 09:04

Mám stejný problém jako Denisa88, taky chrápu a na operaci bych nešla a proto jsem se rozhodla vyzkoušet přípravek PSSST! Který tady uvádíte a musím říct, že jsem spokojená, vždy před spaním si ho stříknu do krku, má dobrou pomerančovou chuť, a manžel má od té doby klid a já taky.

denisa88
18. 07. 2012 11:00

Je báječné, že se snaží vymyslet nové způsoby jak zastavit chrápání, hlavně pokud to funguje, ale já bych na žádnou operaci za žádnou cenu nešla. Kupuju si v lékárně sprej Pssst! na chrápání a bohatě mi to stačí. Nechrápu a žádné problémy nemám.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.