Dianka Kalashová z »Talentu«: Narodila se v -50 ºC! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Dianka Kalashová z »Talentu«: Narodila se v -50 ºC!

Diana Kalashová. Jméno, které si musíme zapamatovat. Budeme ho teď slýchat velmi často. Devítiletá slečna arménskoruského původu má nakročeno k úspěchu v primácké show Česko Slovensko má talent. A když se nic nezvrtne, tak i ke skvělé kariéře. Předvídá jí to porotkyně soutěže a třináctinásobná Slavice Lucie Bílá (45), jíž Dianina interpretace písně od Jennifer Rush (50) Power of Love nahnala husí kůži!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

hillarka
06. 09. 2011 10:56

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

thc.
06. 09. 2011 10:22

Ta bílá je taková herečka že to ani neni možný a ještě tupá jak bejk Celá ta druhá řada podle toho co sem v neděli viděl bude pěknej humel berou tam takový kýče vůbec tomu nerozumí nákou sambu ty vole to u mí 10 tisíc lidí v republice a x dalších klišé kýčů co poslaly dál celá ta porota tomu ani trošičku nerozumí a do toho vypatlaná Bílá co tam předstírá nějakou umělou laskavost a vypadne z ní jen skvělý skvělý byli jste úžasný a podobně

pavucinka
06. 09. 2011 08:58

RoyhodnĚ DÁM PŘEDNOST dobrému filmu, pokud na některéTV bude dáván. Přetočila jsem až později a tuto dívenku jsem slyšela. Dobré, ale není to trochu nuda? A tedˇ té malé budou blahořečit až do finále. Děti v soutěži pro dospělé, stejně jako dospělí v soutěži pro děti nemají spíše co pohledávat. AafektovanÁ Lucie Bílá musela předvést celé šaty a hlavně jejich zajímavý střih zezadu, k čemuž se hodil teatrální úprk na jeviště. Nic než trapnost to celé.

opportunity
06. 09. 2011 08:23

slyším jenom já?

sibuna
06. 09. 2011 10:09

nejen ty,já jsem taky zírala! Z toho bezbřehého nadšení jsem byla na rozpacích,jestli je to myšleno vážně! Na začátku to té malé ujelo parádně,ale vcelku to šlo. Zatím neškolený hlas,je ještě malá,zpívat umí,ale to nadšení bylo přehnané!

herpes
06. 09. 2011 08:20

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

znalec
06. 09. 2011 08:12

a co rodiče, asi se statutem trvalého pobytu,jestlipak pracují nebo berou dávky vyplývající z našeho přiblblého cizineckého zákona....

dzery
06. 09. 2011 08:02

Arméni?

587587
06. 09. 2011 07:27

nám budete nutit "talenty" ? No potěš koště!

"Jméno, které si musíme zapamatovat. Budeme ho teď slýchat velmi často." - Nemusím si pamatovat vůbec nic a slýchat žádná jména taky nebudu, protože na ČST zvysoka kašlu.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.