Martucci o Bartošové: Odkopl jsem ji kvůli matce! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Martucci o Bartošové: Odkopl jsem ji kvůli matce!

Exmilenec zpěvačky Ivety Bartošové (45), italský hrabě Domenico Martucci (35), se rozhodl otevřeně promluvit o jejich vztahu a okolnostech jeho konce!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

hillarka
28. 08. 2011 19:25

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hillarka
27. 08. 2011 19:24

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

zadnice
27. 08. 2011 11:07

Běžte už s tou IB do pr.de.le!!! To tu musí být každý den????

marmat
27. 08. 2011 10:37

mabran
27. 08. 2011 10:26

a tady se radí a radí ale není slyšících. Tam, to bylo asi tak, žematce se nelíbila. Zpúočátku asi hrála ze slušnosti komedii. Možná cítila z Ivety víno, na což byla alergická kvůli své matcer. Dodnes nechápu proč Ivetu vozil tam, proč nezůstali v koupeném bytě. To, k čemu se doznává, tuším už dávno. Jen nevěřím,že matka křičela protože se řeší dědictví. To je u nich řešeno zřejmě již roky. Mohlo ale vadit, že syn příliš utrácí, že prodal vilu na Sardě. Ona je zřejmě rozvedená a mohla se s bývalým v tomto rozcházet. Po pravdě, kdo by byl z takové situace nadšený,že? Iveta si tady neměla zavírat dveře, nenechat rušit akce, rozcházet se s agenturou.... to jsou zásadní chyby. Možná,kdyby s Martuccim nazpívala duety a udržovala klidnější vztah, tak mohl trvat déle.

javimjakvamje
26. 08. 2011 23:10

Mam pritele Itala, ze zacatku, kdyz neco resil ve sve firme, slysela jsem jen krik. Tehdy jsem nerozumela italsky ani slovo a tak jsem se nekolikrat ujistovala, jestli to neni kvuli me. Dnes rozumim a pri kazdem pracovnim jednani se musim smat. Italove,.. i kdyz si diktuji recept na jidlo, tak mate pocit , ze si za chvili daji pres drzky A protoze je Ivetka labilni, verim, ze si to vztahla na sebe

majojo
26. 08. 2011 20:18

Itálie je už "pár" let republika. Prostě je to nějakej Martucci, kterej se chytá stýbla, aby se zviditelnil. Bůh ví, co má ten mamánek na triku. Výpis z trestního rejstříku, kterej tady potřebuje každá uklizečka, nepředložil.

1ivnz
26. 08. 2011 18:44

Pan Hrábě si myslel,že se na IB aspoň zviditelní,moc dobře byl informovaný od Felixe Slováčka co je IB zač,ale bohužel se mu v ČR nedařilo,páč všude vykřikoval,že má modrou krev a to my český holky na to neslyšíme,tak si myslel,že se zviditelní, přeju mu to, má z ostudy taky kabát,a když se o něm bude někdy v ČR psát,tak si aspoň každý řekne jo to je ten debil od Bartošové

tomas07
26. 08. 2011 18:31

Martucci co je zde v článku řekl i v době kdy Iveta byla v nemocnici, takže ano novináři by měli číst kdy a kdo co řeklm aby v tom nedělali víc zmatků, pravda je asi někde uprostřed, ale nechte je oba žít, jsou to jen lidi, kteří jsou moc viditelní, kdyby stejná situace byla nějakých nám nezmámých sousedů, nikdo by nic neřešil......

bledulkafialka
26. 08. 2011 17:50

Co ten šu*lin italský se furt vykecává do našich medií ať si jde ťápat kraviny do Itálie - blbec

alla
26. 08. 2011 16:08

Všem doporučuji shlédnout film " Římské jaro paní Stoneové".
Martucci by v něm mohl hrát hlavní roli. Zhudlý hrabě, kerý se živí jako gigolo.
Nechápu, proč se o něj média zajímají. Stačí se podívat na jeho profil na facebooku. Ty jeho fotky mluví za něj.

leguana
26. 08. 2011 17:11

To je můj film, to můžu vidět pořád, Jak ke konci paní Stoneová háže klíč tomu chudákovi, který před ní močil

mardock
26. 08. 2011 13:43

Myslím, že by si pan hrabě měl platit jenom jednoho příživnickýho novináře. Protože jeden den se dočtem jak vlastně ani neví jak se to ukončilo. Že ráno Ivetu nakrmil a za pár hodin se k ní nesměl přiblížit. Druhý den? Světe div se! Pan hrabě poslal k vodě Ivetu. Myslím, že by naši páni "novináři" měli číst i to co napsala konkurence a ve svých článcích, buď nějakým způsobem popřít co bylo napsáno, a nebo na to navázat. Už to začíná být děsně trapný. Jedinýho koho je mi líto je Artur, ale ten to zatím zvládá perfektně.

zkrat
26. 08. 2011 13:45

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mardock
26. 08. 2011 13:51

Právě, že neopisujou, pak by to mělo nějakou návaznost, takhle vypadá, že každej si píše svou novelu s rozdílnými důsledky, ale je pravda, že konec bývá stejný. Opilá Iveta v léčebně a pak znova repete: Zamilování, cesta ke hvězdám, vše růžové, to nejlepší co jí potkalo, pak střemhlav let k zemi, rozbitá ústa, alkohol, deprese, léčebna a Ivetino probuzení, že to zas byl jen někdo kdo jí udělal dobře a chtěl jí nějak zneužít

zkrat
26. 08. 2011 14:05

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

tomik007
26. 08. 2011 13:32

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hafyhaf
26. 08. 2011 12:23

kvli matce mu věřím. Ale spíš bych se přikláněla k tomu že mamince nešla pod nost zadlušená ožralka, navíc starší než její synáček a svobodná matka...

hillarka
26. 08. 2011 12:17

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

vesnicankavemeste
26. 08. 2011 12:21

Hillarka. V globale bych s Tebou souhlasila,jenomze nejde to bez tech "carovnich" slov?

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.