Martucci o sebevraždě Bartošové: Chůvu zažalujeme, lhala! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 29. dubna 2024

Svátek slaví Robert, zítra Blahoslav

Martucci o sebevraždě Bartošové: Chůvu zažalujeme, lhala!

Ačkoliv má Iveta Bartošová (45) po svém dalším kolapsu co dělat, aby se dala do pořádku, chystá žalobu na nyní již bývalou chůvu svého syna Artura (15) Danielu Jevtičovou. Tu podá společně s dnes už bývalým přítelem Domenikem Martuccim (35), který zároveň potvrdil rozchod (Aha! informovalo jako první už ve čtvrtek).
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

bohatypodnikatel
15. 08. 2011 16:46

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hillarka
16. 08. 2011 14:32

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jenda_benda
15. 08. 2011 14:45

Tak on ji krmil??! Proč teda Iveta vypadá jako reklama na koncentrák?!! A proč prosila novináře o polévku???? To, že teď honem běžel na poštu, je podle mě jen divadlo, aby všem zavřel hubu.
A tvrzení, že se jí přece nebude hned při prvním hovoru ptát, co se stalo? Milující člověk(jak on píše) by se určitě zajímal právě o tohle.
Hlavně, že mu není blbý místo toho Ivetu přemlouvat k žalobě. Ta žaloba není z její hlavy.Kromě toho o Ivetě neřekla "chůva" jediné křivé slovíčko.
Jsem tak vytočenej,že mám chuť ho najít a pěkně si ho podat!!!!

xcarodejka
15. 08. 2011 17:49

Polévku lze uvařit z česneku a brambory, nebo tvrdého chleba. Asi jí to nenapadlo. Myslím, že chtěla Domenicovi ublížit z pomsty. Tedˇříká, že ONA vždy končí vztahy. Nechat být, ať si pomůže jak umí.

daiena
16. 08. 2011 02:36

zhubla od sexu, zkus to

denda04
15. 08. 2011 13:35

může být ráda ,že ji chůva zavolala sanitku je to hrozné už po po x se opila a volala záchranka ?? já bych ji to vše nechala zaplatit ,nebo si to vše dělá sama kolik to stojí ??? peněz a vše je k ničemu

juanab
15. 08. 2011 13:23

sebevraždu, ale "jen" se propila až do bezvědomí, tak chůva udělala správně, že volala sanitku. Na otravu alkoholem už jich také pár zaklepalo bačkorama. A že pak řekla, že Iveta se pokusila o sebevraždu? No, třeba se jí to pro tisk zdálo elegantnější než říct, že pěnice má pár kapek krve ve svém alkoholu. Ovšem pro dobrotu na žebrotu, tak teď ji zažalují.

ginger333
15. 08. 2011 13:21

pro dobrotu na žebrotu - Aneb, pomozte Bartošce, ona se Vám odvděčí.

A teď přijde na řadu: Ivet nepáchala sebevraždu, jen se ožrala jako prase..( ale alkoholička není)

jenda_benda
15. 08. 2011 14:48

Alkoholik není člověk,který "řeší"problémy alkoholem.Alkoholik je člověk závislý na alkoholu,člověk který má potřebu pít pravidelně!!!!!

rachellka
15. 08. 2011 14:52

ale ona má potřebu pít pravidelně!! A taky pravidelně pije! K její smůle je ještě na hlavu a musí brát prášky, které pak po smíchání s alkoholem dělají divy!!

ctenar
15. 08. 2011 13:00

Že tě hanba nefackuje blít a blít do bulváru. Krmil jsem, platil jsem, žalobu podám

V době, kdy Iveta prosila o teplou polévku novináře, jsi postával vedle KFC /proklatě dobré kuře/ !!!

Iveta zkomírala hladem týden a tys jí neposlal ani pizzu kurýrem.

ctenar
15. 08. 2011 13:03

2) a když blila v koupelně a umírala, jsi byl kde ??? Nebýt paní z Nového Boru, tak se Bartošová udusí zvratkama !!!!!

3) Jestli Bartošová podá na chůvu žalobu, tak je jí doživotně třeba zbavit způsobilosti k právním úkonům.

ginger333
15. 08. 2011 13:14

Ivet blila v koupelně, Ty bleješ tady.
"Iveta zkomírala hladem týden a tys jí neposlal ani pizzu kurýrem."

Tak ať zvedne zadnici a začne makat.. Na polívku si jistě vydělá.

perla99
15. 08. 2011 16:05

Kdyby ta mrcha makala, tak by neskomírala ničím. *** jedna líná vychcaná!

xcarodejka
15. 08. 2011 17:50

Ivetce by pomohlo pár

dannaa
15. 08. 2011 12:55

V tom,aby se politik vyznal.I kdyby se s ní rozešel,má na to právo.Není povinen se o ní starat.Je svépravná.Chůva? Proč ? Artur má 15 let.Rozhovor chůvy hrozný,Rozhovor Itala hrozný,chování Ivety ,hrozné.Iveta je sama za sebe zodpovědná.Za svůj život nebo smrt.Ani Ital ani chůva není za ní zodpovědná.Pokud potřebuje opatrovníka,třeba zbavit svépravnosti.Za chvíli ji naštve,že je Artur u otce nebo,že nemají krabicové víno a picne se. Svět se nemůže točit jen okolo ní.A tím musí prozřít.To se již nedá ani číst.Raději od ní pryč,je schopna člověka obvinit jen sa samotnou existenci.

ctenar
15. 08. 2011 13:07

Věřím, že pokud IB podá žalobu na chůvu, která jí zachránila život, tak bude doživotně zbavena způsobilosti k právním úkonům.

To aby se pak člověk bál zavolat doktora člověku ležícímu na chodníku, aby pak nebyl obviněn

rachellka
15. 08. 2011 14:55

Jesi tu žalobu podá, tak se jí vysměje celá republika!! Vždyť to tu všichni víme, že je "nemocná" !! Dneska se opravdu pomáhat druhým nevyplatí! Já se jen divím, že má nějaké zaměstnance! Je to Arturova chůva nebo její??Kdo ji platí, když Iveta nemá ani na polívku??

jenda_benda
15. 08. 2011 15:00

Tak to se mi stalo asi před týdnem.Před naším domem byla nějaká postarší paní,držela se křečovitě zábradlí a převažovala se dozadu a říkala,že se jí cestou udělalo špatně.Přesně takhle ztratil rovnováhu můj děda,když ho chytla mrtvice.Když přijela záchranka,ukázalo se,že paní (ač z ní netáhlo) je jen našrot, a navíc s nimi odmítla jet.Než odjeli, stihli mi ještě říct, že příště mi dají výjezd zaplatit.Příště, i kdyby někdo ležel na zeni - obejdu nebo překročím a jdu dál!!!

rachellka
15. 08. 2011 12:29

No jo,kdyby ji nic nebylo,tak ji tam nebudou drzet.Tady plati jen - za dobrotu na zebrotu. Jeste tu chuderu budou tahat po soudu.Je to hnusny,ale mela ji tam nechat, at si treba umre.Pokud se sebou nezacne neco delat,tak dopadne jako ji podobne...svym chovanim prijde i o ten zbytecek lidi,kteri ji maji radi,nebo spis kteri ji lituji...

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.