Smutné loučení s Brendou z Beverly Hills | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. května 2024

Svátek slaví Ferdinand, zítra Kamila

Smutné loučení s Brendou z Beverly Hills

Ne, jejího trápení nemá být dost! Americká herečka Shannen Dohertyová (52) alias Brenda Walshová z kultovního seriálu Beverly Hills 90210 odhalila, že jí rakovina prsu, s níž průběžně bojuje v několika vlnách už od roku 2015, metastázovala i do mozku!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

nemocna
29. 07. 2023 01:20

To jí při operaci nádoru v prsu neodstranili uzliny? Taková země a odstraní jen nádor? chemoterapie a radioterapie to nezachrání, jak se rakovina rozšíří do uzlin, plic a mozku to je konec je to jen prodlužování trápení, měli už u první operace udělat pořádný razantní zákrok a mohla mít pokoj hlavně žít, otázkou však je jaký měla nádor je víc druhů a kdy zjistila že má bulku jestli už nebylo pozdě, moje maminka věděla že má bulku přes rok než se odhodlala jít k lékaři, odstranili jí celé prso s nádorem, měla chemoterapií, radioterapií dvakrát dokola a stejně se to rozšířilo do uzlin, plic i mozku zemřela do dvou let, když jsem zjistila bulku já šla jsem ihned, odstranili mě nádor kus prsa ale po celé ploše v podpaží, krku až po zátylek uzliny, měla jsem jen radioterapií ale chemo jsem mít nesměla že jsem byla po operaci zauzlení střev že by to střeva nevydržela, (všité svorky, vývod) ale i když máme zjištěné že je rakovina diagnostikovaná v naší rodině, vyvázla jsem! tedy doposud už mám od operace 20 let, jsem štastná že mě vzali uzliny a odoperovali nádor skvěle, jsem jim vděčná za život!!!

reagovat nahlásit

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.