Andrea Brandnerová (48) se stará o postiženého vnuka: Z babičky maminka! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 1. října 2023

Svátek slaví Igor, zítra Olívie

Andrea Brandnerová (48) se stará o postiženého vnuka: Z babičky maminka!

Bylo to snadné rozhodování, ale s nejistým výsledkem. Když totiž Andrea Brandnerová (48) viděla, že její právě narozený vnuk potřebuje pomoc, ujala se ho. Už je to jedenáct let, co se z babičky stala náhradní maminka, která pečuje o postiženého Tadeáška. Náročný život jim teď ulehčí motorkáři.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Barbora Doležalová
22. 05. 2023 23:40

Tak paní Andrea si trošku vymyslí a dokresluje. Maminku chlapce znám osobne ,nikdy marihuanu nekourila,nepila a ani nefetovala. Při porodu chlapce brali klestema gynekologickyma a měl i s toho sisatou hlavicku a tím mu to nejspíš způsobily při porodu. Matka o syna měla zájem než jste ji vyhodili jen tak na ulici a chtěla ho vídat i po tom co jí vyhodila a když za ním jela tak ji jen vyhro­žova­la,na­dáva­la a ponižovala paní Andrea . Vy jste matku dítěte jen využily. Lákala jste ji do práce aby měli více penez aby vám dala syna do předčasného opatření, jakmile se stalo vyhodili jste ji. Jelikož jste měli vše dobře naplánované aby nemohla odejít se synem . A peníze vám na chlapce posílá každý měsíc. Momentálně se ji vrátili složenky s několika tisicema které Vám posilala a které ani nevyzvedla.

uschi
21. 04. 2023 21:09

Je x lidí, většinou samoživitelek, které se samy starají o mnohem hůře postižené děti a nežebrají a neprezentují se v bulváru. Tady se madam vymlouvá na partnerku syna, že dítě nechtěla, ale co otec dítěte? Vytvářeli ho dva, přítelkyně syna se asi sama neoplodnila, že? Fetovali zřejmě taky oba dva. Synáček paní jako co? Našel si novou partnerku a na vlastního syna z vysoka se*e. Ten má být první, kdo se stará o vlastního syna. Absolutně nechápu, na co si madam stěžuje, jedině si může postěžovat, že je její synek sobeckej haj*l. Na syna má přispívat hlavně on, s ní-babičkou jsou na něj dva. Jiné matky samo­živi­telky(­proto­že otec postiženého dítěte většinou ze vztahu uteče) jsou na to dítě skutečně samy.

AHel
21. 04. 2023 14:54

statečná to žena!!!!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.