Iveta Bartošová: Vracím se do Česka! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 29. dubna 2024

Svátek slaví Robert, zítra Blahoslav

Iveta Bartošová: Vracím se do Česka!

Iveta Bartošová (45) mizí z Itálie a vrací se zpátky do Česka za Arturem.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

loft
07. 07. 2011 23:10

Ona je tak prolhaná a žije v tom, že když ona, kráska- " Merilin Monroe " něco řekne, tak že druzí tomu prostě budou věřit, i kdyby ji viděli ožralou každý den. Toto dělají právě alkoholici a lidé s nízkým IQ. Jak píší, že celebrity ho mají většinou kolem 130, to určitě neplatí o Bartošové.Je to prostě průměr z velkých a nízkých čísel. Ona je to druhé !

rachellka
08. 07. 2011 08:23

klamovka
07. 07. 2011 22:37

-o) vasa trpezlivost proti osocovaniu a hanlivych vyrazov, co som nemohla prehliadnut-) nemyslim, ze to bolo abuzivne-o)

leguana
07. 07. 2011 22:35

Bartošová asi dostala v Itálii úpal: Nikdy jsem nepila, v léčebně jsem byla omylem
www.super.cz

montevideo
07. 07. 2011 22:49

Hm, také mě to rozesmálo. Ona žije mimo realitu a určitě tomu, co říká, dokonce věří.

montevideo
07. 07. 2011 22:32

Příchodem klamovky a jejích dlouhých přednášek plných nepříjemného mentorování diskuze v podstatě skončila, neboť už nejde o výměnu názorů, ale o mravokárný monolog této všeználkyně.

montevideo
07. 07. 2011 22:33

nostra! - Teď je nadpis celý.

loft
07. 07. 2011 23:11

Klamovka bude nějaká zamindrákovaní blbka.

loft
07. 07. 2011 23:12

Zamindrákovaná blbka a vlastně Slověna-tak je to jasné -s těmi nikdo moc nevydrží ! Než Slověnu, to si to radši do smrti budu dělat sám !

montevideo
07. 07. 2011 23:21

Hlavně je nějaká přemoudřelá. A z těch jejích přednášek (všechny celé samozřejmě přečísr nelze) mi vyplývá, že podle ní Iveta tím, jak byla věčně pod parou, pro Artura udělala to nejlepší, co mohla. Inu s trochou dávky demagogie se dá zdůvodnit úplně všechno.

duncinela
08. 07. 2011 09:01

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

klamovka
07. 07. 2011 22:17

Internet je sposob medzinarodnej komunikacie medzi ludmi. V tom pripade je vascina textov v anglictine. Textu, ktoremu clovek nerozumie, nemoze nan ani reagovat. Na tejto stranke tym padom, nie sme na pode ziadneho statu a kazdy ucastnik diskusie na vsetkych internetovych strankach pouziva rec, ktoru ovlada. Ak niekto jeho prispevku nerozumie, na preklad sluzi strnaka Google a jeho automaticky tlmocnik. Ale to Vy iste viete, iba ste reagovala svojim sposobom na moje prispevky do tejto diskusie, vsak?-)

klamovka
07. 07. 2011 22:04

Priplietla som sa do tejto diskusie, ako normalny citatel.Naoriek dlhym rokom, co som zila v CR, nedovolim si cesky pisat a to z dovodu, lebo by som iste robila chyby a jazyk by sa nemal kazit. Nie je problem, aby priemerny cesky clovek vedel citat slovenske texty / predpokladam, ze sem chodia viac, ako priemerni ludia/.K ceste auotm som sa uz nizsie vyjadrila. Moj nazor nie je vseobecny, je to len nazor beznej citatelky.

darunka
07. 07. 2011 21:59

Tak za prve, po precteni kometaru, ktere se ani nedaly cist jsem si pripadala jak na Slovensku, muzete psat prosim Cesky?
Dale nechapu, proc Iveta neleti letadlem, proc ji pan hrabe nezaplati cestu letadlem, je to pohodlnejsi a na urovni ,nez se trmacet pres celou Italii autem. Take neverim, ze vzhledem k tomu kolik Ivata pije ma jatra jako novorozene. I kdyby mela , jeji verejna vysoupeni jsou tak tragicka, ze jeji stav neni jen o stavu jater ci ledvin

rachellka
08. 07. 2011 08:25

bohatypodnikatel
08. 07. 2011 09:02

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

klamovka
07. 07. 2011 21:09

Skusenosti managerov a chuv, su skusenosti pracovne. Ak sa o pani Ivet vseobecne vedelo, ze neplni zavazky, je chybou samotnych managerov, ak potom sami pristupili na spolupracu s nou. Manager si predsa sam vybera s kym bude spolupracovat. Vari je vinna ona, ze neschopny manager si vybral zastupovat umelca, o ktorom vedel uz vopred, aky je. Manager predsa nie je nuteny pracovat s umelcom na silu a kedykolvek ma pravo rozviazat s nim spolupracu. Ten zastup managerov? Nuz len tolko, poznali pani Ivet, ako sa s nou spolupracuje a predsa uzatvorili s nou zmluvu. Nikto ich k tomu nenutil, alebo ano? A zamestnankyne jej domacnosti si tiez pracu u nej vybrali same. Toto snad je optional? Alebo vari kazdy z nich bol nejakym sposobom prinuteny pracovat pre nu?

klamovka
07. 07. 2011 20:57

Skoro kazde, ak nie kazde dieta na tomto svete videlo vlastneho rodica- hoci stateho na mol- a s naslednymi skandalmi medzi rodicmi, ak by sa toto bralo hoci na Slovensku a v Cechach do uvahy, tak kazde dieta je poznacene tym, ze problem alkohol poznalo, hoci v usporiadanej a slusnej rodine.

klamovka
07. 07. 2011 20:46

Problem je v tom, ze pani Ivet sa pchalo vela prizivnikov, co si mysleli, ze ak Artura postrazia jedne vikend, pan Steidl im zozenie angazma, alebo pomoze v kariere. Takych vyzirkov je vsade dost. Ak by to naozaj bolo byvalo take zle, Artur by siel na chvilu predsa k otcovi, alebo sa pan Steidl odstahoval na iny koniec Europy?

klamovka
07. 07. 2011 20:34

A to, ze 14 chalan sa uz doma o nieco vie postarat a hoci aj o mamu, ak je treba / ak nie je konfrontacia so surodencom / tak toto je iba na oceneneie. Ak decka nemaju o co a o koho sa starat a o co sa starat,v dospelosti sa stavaju egoistami a neschopnymi postarat sa o partnerku a ani o dieta ( velakrat sa to stava). Iba chalan, co sa dokaze postarat o malickosti a byt k mame gentleman, dokaze byt neskor aj voci partnerke citlivy a starostlivy. Myslim, ze ak dieta ma dvoch rodicov a ma priklad, ze otec sa stara o mamu, v tom pripade k voli vychove k zodpovednosti potrebuje aspon nejake zvieratko. Povinnost starat sa o niekoho alebo o nieco je zakladnym kamenom vychovy kazdeho jedinca.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.