Plastický chirurg Jan Měšťák: Šel nakoupit, zachránil život! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Plastický chirurg Jan Měšťák: Šel nakoupit, zachránil život!

Přední český plastický chirurg Jan Měšťák (66) se živí tím, že dělá ženy krásnějšími. Jak se ale v pátek ukázalo, poradí si i v nečekané situaci, kdy jde o život a rozhodují vteřiny! Před pražským nákupním centrem Nový Smíchov zachránil muže (31), který zkolaboval!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

bello
24. 04. 2018 21:13

Velmi trapná koláž.To je žalovatelné!!!Paní Havlová by toho měla využít a zaǔalovat ten pleps z Aha.Partu butíků

tenerife
04. 07. 2011 13:05

ten by snad neměl profesně vybouchnout,přesně minulé pondělí se paní vedle mě sesula v obchodě,ještě hlavou se chudinka udeřila do regálu,já dokázala jen třesoucíma rukama položít paní na bok a podložit hlavu a pak už někdo volal rychlou,snad to dobře dopadlo,nějaká osvěta by se určitě hodila,co v těchto chvílích dělat,

marmelada
04. 07. 2011 12:46

já myslím,že věnovat své znalosti a um do zkráškování je nadbytečné a nenaplňující. jestli jde o peníze, tak asi ano, ale já bych jako chirurg chtěla být užitečnější. Samozřejmě vrátit k životu člověka s popálenou tváří je něco jiného, ale jestli chce panička vypadat v šedesáti na třicet, měla by se jít projít do háje.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.