Lucie Vondráčková (42): SVATBA JEJÍ NOVÉ TCHYNĚ! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Lucie Vondráčková (42): SVATBA JEJÍ NOVÉ TCHYNĚ!

Zápasník, a mamánek? Zdeněk Polívka (24), který je zamilovaný do Lucie Vondráčkové (42), to v životě neměl lehké. Devět sourozenců, šikana ve škole, smrt otce, nemoc srdce...
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

AHel
15. 12. 2022 10:41

Paní Vondřáčková, vzpamatujte se, 24 letý kluk z podivné rodiny, to je Váš katastrofický výběr, vy musíte být zodpovědná vůči svým dětem, nikoliv k zápasníkovi, jen zírám, kazíte si pověst i všechno ostatní, co jste vybudovala...já vím, že si řeknete, na světě jsem jen jednou, ale člověk nemůže mít všechno!.

lekno
14. 12. 2022 12:25

Zodpovědný vztah.. Nehodilo by se spíše ŕíct - utajený vztah ? Ona si fakt myslí, že jí každý skočí na ty řečičky a přeslazené úsměvy ? Podle mě, movitá panička není z těch, co by neměli problém s odříkáním si „chleba“. A taky myslím, že nemá ve zvyku si dlouho odříkat vyhlédnutý krajíc, když ho tvrdě chce.. Už se předvedla veřejně víckrát a to nepočítám do toho tajné akce. Hromotluk - určený pro veřejnost. Pro soukromí – jiná káva. Divadlo až do konce..

lekno
14. 12. 2022 18:33

Nikdy bych si neplatila chlapa pro intimní styk. Muž, co se k tomu dá pro prachy nebo jiné slíbené výhody, v mých očích už není skutečný muž - stal se otrokem a jeho čest odletěla do věčných lovišť..

Moran
14. 12. 2022 12:11

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

AliAlice
14. 12. 2022 17:58

Komediantka.......

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.