Utáhněte si opasky bez ztráty pohodlí: 6 tipů, jak (bezbolestně) ušetřit | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 30. května 2023

Svátek slaví Ferdinand, zítra Kamila

Utáhněte si opasky bez ztráty pohodlí: 6 tipů, jak (bezbolestně) ušetřit

Rodinné finance trpí inflací a zdražováním. Utahování opasků bolí, ale existují možnosti, jak ušetřit bez výrazného omezení pohodlí. „V době, kdy čelíme rekordnímu zdražování, je nejdůležitější mít pod kontrolou pravidelné měsíční výdaje,“ vysvětluje zásadní princip Irena Jandíková z Max banky. Rodinný rozpočet zatěžují hlavně náklady na energie, vodu, mobilní a internetové tarify, pojištění či splátky úvěrů. „Pokud tyto náklady revidujeme, snadno najdeme způsob, jak uspořit – někdy až desetitisíce korun ročně,“ radí.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Josef124
16. 04. 2023 06:18

My šeříme pořád, takže jsme na utažené opasky zvyklí. Rekonstruujeme dům, tak jdou všechny volné finance do domu. Zdražování je pro nás hodně nepříjemné a citelné, tak sem ráda, že máme alespoň levné topení. Investovali jsme akorát do krbových kamen a manžel našel nerezové komíny za dobré peníze na http­s://ww­w.ko­minycz-eshop.cz/komin-nerezovy/ , tak na tom jsme trochu ušetřili, ale už po jedné zimě se nám ta investice vrátila.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.