Novela zákoníku práce: Snadněji vás vyrazí! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Novela zákoníku práce: Snadněji vás vyrazí!

Ministr práce a sociálních věcí Jaromír Drábek (TOP 09) loni prosadil komplexní změnu pravidel pro práci, odstupné a pobírání podpory v nezaměstnanosti. Část pravidel začala platit už letos, zbytek na nás přijde jako velká voda zřejmě od ledna 2012.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Tarpedivan
17. 06. 2019 03:27

Zajímavé. Mockrát děkuji za info. Jsem ale moc rád, že toto už naštěstí řešit nemusím, protože nejsem zaměstnaný, ale podnikám. Konkrétně mám svou vlastní offshore firmu, kterou jsem si založil přes http­s://ww­w.iof­fsho­re.cz/ a z té mě jen tak někdo nevyrazí.

spajka
22. 06. 2011 06:24

nechápu,proč nepodnikatelská sféra má stanoveny příplatky za práci přesčas,noční a svátky 25% a podnikatelská sféra jenom 10%.Jelikož pracuji v soukromém sektoru,kde mám jedinou výhodu,že můžu pracovat,tak toto považuji za naprosto absurdní

zadnice
21. 06. 2011 15:11

Kalousek z tebe musí mít radost. Ušetříš na jeho "zadání" parametrů" šetření asi nejvíce z celé vlády. Porazíš i ministra zdravotníctví Aleše, který se snaží, ale ty ušetříš na lidech nejvíce!!!

hillarka
21. 06. 2011 14:40

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.