Dědictví po Gottovi je definitivně rozděleno: A Dominika? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Dědictví po Gottovi je definitivně rozděleno: A Dominika?

Dědictví zesnulého Karla Gotta (†80) se vyrovnávalo dlouho. Miliony nedaly spát zejména Mistrově nejstarší dceři Dominice Gottové (48). I přes veškerou její snahu se ale na listu dědiců neobjevila. Důvod?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Marta Kubíková
28. 07. 2023 12:20

Jo holka, to máš tak. Tátovi jsi dělala jen ostudu a starosti.
Kdyby jsi nebyla taková hamižná a navíc líná osoba, vše mohlo být jinak. Ty a Lucie je něco jako nebe a dudy.

Kosodrevinka
09. 07. 2022 16:56

SNEHOVÉ DELO JE PROTI VÁM NIČ⛷️⛷️⛷️🐕🐕🐕🍓🍒🐳🍉,

Téma bola dedičstvo p.Borka, áno okolo vás radšej budú BRAŤ vaše názory, LEBO BEDA..

aaach, tak príživníkov neznášate, akurát Domi vám padla do oka,

U mňa sú príživnici celá vláda, riťolízači, podržtašky, kačacie rypáky, tisíce zbytočných úradníkov všade, dosadení protekciou a známosťami,

ktorí žerú za peniaze obyčajného ľudu, ľudí za pásom, v nočných smenách, atď.
Príživníci, ktorí nemajú šajn,ako sa žije dole na panskom za pár korún, kým oni berú ZA NIČ tisíce eur, ktoré MUSÍ vyrobiť ľud a za tú prácu, milostivo dostanú drobné,

TO SÚ PRÍŽIVNICI, tu sa jedná o dedičstvo, môžte sa radiť s kým chcete, Domi prišla o dedičstvo, a teraz o tamtiémy aj,

Cnostné vdovy zlatokopky, kop kop zlatokop, bezpracne k peniažkom, aké ľahké... Vendulka sa krútila pred p.Svobodom, dobre sa vie, prečo sa odstrelil,

A potom sa krútila pred mladým synom svojej mladšej od seba kamošky, kým nespadla klec, fuj, mať za svokru svoju dlhoročnú mladšiu kamošku. Ivka, Vendi, Formanka, Menzelová, všetko chlap v sukni, ktorē za partnerov mali SLABÝCH chlapov, príživničky, bez zdedených peňazí NULY.

A teraz sa idem chystať na večeru s mojim drahým, pekne sa oblečiem,
čaká ma ,,dlouhá noc" , skvelý sexík a zajtra vstať rovno na obed🤭🤭🤭😅😅😅💃💃💃⛷️⛷️⛷️

Ivka ukázala Dominike, že ONA je pani na statku a ty Domi marš!

Sýkorka Borka
10. 07. 2022 15:08

"Lebo beda"... na to ste zrejme zvyknutá vy.Ja vám váš názor neberiem, dovoľte mi mať a prezentovať svoj. A radšej si užívajte a tým, aká som, sa nezaoberajte. Vôbec vo mne nie je nenávisť voči D.G.Skôr mi jej je ľúto a mám na ňu zlosť, že premárnila toľko príležitostí a darov. Čo by iní za to dali a čo by s tými možnosťami dokázali!

Kosodrevinka
09. 07. 2022 07:32

Ďakujte každý deň zato, že máte zdravé hlavy, aj všetci okolo vás

Kosodrevinka
09. 07. 2022 07:27

Je PODIVUHODNÉ, koľko nenávisti je vo vás,
čiernobiele názory, tí, ktorí sú okolo vás, radšej sú ticho, lebo vy, musíte mať na všetko posledné slovo a myslíte si, ŽE AKÉ VÍŤAZSTVO,
v duchu si ale myslia svoje

p.Ivka s jej matkou dokázali čo také v živote? Čo také viac od Dominiky?

Len to, že striehli na milionárov v Amerike aj tu, a nalepili sa na p.Gotta, lebo Formanka odfrčala loviť do Ameriky, ulovila Formana a Ivka ulovila p.Gotta, sa uvoľnilo miesto

Dominika je skoro rovesníčka s Ivkou, Lucie ani nemukla nikdy... Ivka žárlila na Domi, lebo vtedy bola štíhla pekná a užívala si priazeň svojho otca,

neútočite na matku p.Ivky,kolko tá má na sebe majetku p.Gotta, zato na matku Dominiky,tých pár eur čo platil za opatrovatelsky domov, áno,

Je to predsa matka Dominiky, jeho dcéry, je to normálne a z takého majetku? p.Gott byl štedrý, a dobrý človek, nemyslel tak NÍZKO ako vy

Ešte raz p.Borka, Domi je jednoduchá, a nemá finančnú gramotnosť, je najslabšia, preto p.Gott sa o nich akoby staral ďalej, čo matka a Ivka nemohli zniesť,

Je veľmi smutné, ako do nej kopete,

Ona nemala také fundované rady od sv.matky(tiež jednoduchej)ako mala Ivka od svojej

Však aj Paroubek sa stará o svoju 1.ženu, lebo je to NORMÁLNE A ĽUDSKÉ, lebo je to matka jeho syna

A kto vám dal.právo takto sa vyjadrovať o Dominike, POCHOPTE, JE TO BYTOSŤ, ĽUDSKÁ BYTOSŤ, prebíja sa životom.ako vie,

Skúšala pracovať veľa x, nikdy vás nenapadlo, že nemusí byt lenivá, len proste je jednoduchá, nezvládla vzdelanie, lebo na to nemala, nie preto,že lenivá, mozog proste ide po určitú hranicu, čo vy viete,či zvládala byť za kasou aj predávať v lahôdkach,atď., a ešte zvládať pohľady,lebo chodili koukat na ňu jak do ZOO,

Lenže vy nie ste empatické ani za máčny mak, ani za zrniečko

Čo ona zato môže,že Timo má takú psych.poruchu, pribral z liekov, ona taky,

O tých liekoch nemáte predstavu, ani o živote takýchto liekových ľudí, vy len svoje idete,

Ďakujte každý d

Sýkorka Borka
09. 07. 2022 14:02

Hm, Kosodrevinka! Alebo sama D.G. s prekladačom? Nie, nemusím mať vo všetkom pravdu a moji blízki si moje názory vážia. Svoj na D.G. nezmením, ani na jej matinku.Moje názory vyplývajú z môjho spôsobu života, z môjho starania sa o iných.Opakujem: neznášam príživníkov, lenivcov a klamárov.Nebudem už rozvádzať extemporé a klamstvá D.G., len sa vás opýtam: prečo tá "jednoduchá" Dominička klamala otca o Timovi a ich sobáši až do roku 2015, ako sama priznala? Prečo celých 15 rokov? Tominko iste chudobný nebol. Bol v známej skupine Stratovarius od r. 1985 do r. 2008. Nebola to hocijaká skupina a iste bol aj finančne na tom dobrý. A tá "jednoduchá" Dominička, aký len "slaboduchý" rozumček má! Dokonca sa o pracovné miesto uchádza a to rovno na českej ambasáde! A aj knižku dokáže vydať! Aj každý p rd speňaží v bulvári! Ozaj Jednoducá! Len pracovať nevydrží!Radšej sa odprace zas do Fínska, lebo tam sú vyššie sociálne dávky! Máte v zuboch manželky slávnych mužov. Lenže - tie, na rozdiel od D.G. - majetky nerozfofrovávajú, ale zveľaďujú! A porovnávanie Zacpalovej a Paroubkovej??? Zuzana sa o Paroubka starala, kým mu vietor v nohaviciach rozum nepomútil a pracuje zrejme stále aj teraz.Paroubek jej má čo splácať a ozaj môže mať výčitky svedomia. Zacpalová len zrejme čakala s otvorenými rukami, čo jej spadne do nich. Ani o seba sa nedokázala dostatočne postarať. Luxusne by žila aj v penzióne, ale za cudzie! Keď máte voči nim toľko empatie, ste zazobaná, ako tvrdíte, máte možnosť prispieť aj vy, alebo si Domču nasťahovať k vám. Len dajte pozor, aby vám opitá nezapálila strechu nad hlavou...

Dianthos
08. 07. 2022 11:56

Dominika tak byla Karlem vychovaná, že podporoval její matku i jí. Některé ženy jsou v domácnosti a manželé je živí. Dominika se vdala a podporovala svého manžela v jeho kariéře. To, že její muž onemocněl a nemohl vydělávat a dostali se do dluhů, těžko mohl někdo předpokládat.
A rozhodně nemohla předpokládat, že si její otec v 67 letech pořídí další dítě, vzápětí druhé a macecha Máchalová nechá první dcery vydědit.
Obě první dcery mohly počítat s tím, že nikdy nebudou muset pracovat, pokud nebudou chtít, protože otcův majetek by je plně zabezpečil.
Ne každý chce budovat kariéru. Některé ženy jsou prostě rády doma a podporují manžely a to je naplňuje.
Takže na Dominiku to byl podraz, že místo poloviny otcova majetku dostala drobné a žádné dividendy.
Kdyby Karel na stará kolena nezměnil svůj život, dostala by každá z jeho dcer luxusní dům (Jevany a Bertramka.) a peníze, které by za život nedokázaly utratit.

ella
08. 07. 2022 19:41

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Sýkorka Borka
09. 07. 2022 00:06

Ello, plný súhlas s názorom na D.G. ...

jity
08. 07. 2022 20:30

Dianthos a co pokud jste muž vaše žena, tu živíte? Nebo jste žena a necháte se živit když to tak obhajujete.

Sýkorka Borka
09. 07. 2022 00:06

Sýkorka Borka
09. 07. 2022 00:04

Diantos, nedá mi nereagovať. Pýtam sa: to nebol od Dominiky podraz voči otcovi, keď sa zosobášila s Timom a otcovi o tom ani nepovedala? To nebol podraz, keď toľké dary rozhajdákala a dostala sa až do takého štádia, že nemala ani na letenku, či oblečenie otcovi na pohreb? To nebol podraz, keď s otcom, Ivanou chodievala na dovolenky a potom sa vyjadrovala verejne, že si mal zobrať Alicu a nie Ivanu? To nebol podraz, keď jej pomohol s vybavením salónu, platil byt a ona nebola schopná pokračovať v práci, ale zase zdrhla do Fínska? Ten výpočet sklamaní, ktoré pri nej Gott zažil, bolo nemálo. A k tomu pitie, liekovanie. Môže byť naozaj rada, že ju nevydedil úplne. Lebo to mohol urobiť pre nezriadený spôsob života. Prečo sa nešla liečiť, hoci mu to sľúbila? A to, čo robí po jeho smrti, je ozaj hanba. Môže Lucia žiť normálny život a ona nie? A ešte sa bude vyhovárať, že to, že je Gottova dcéra, jej zničilo život! Ozaj nechápem, že ju zastávate. To zrejme vyplýva zo života, aký Vy žijete...

Kosodrevinka
07. 07. 2022 18:46

Pre Bellu Ellu, pani Borku, slečnu Jity Kitty: ⛷️⛷️­⛷️🌲🌲🐳🐳­🏖️☀️🍀🍀­🍒🍉🍓🐟🤭

Kosodrevinka
07. 07. 2022 10:02

Milá Borka,
keby ste boli v takom pracovnom záťahu, ako ja roky...ani tretinku by ste nestihli, teraz už len dva, jeden pracovný: sloboda, penízky, nezávislosť, 2. už príjemný veľmi

hrabe a nič nedělá Ivka s jej matkou dlhé roky, madam I. ledva skončila zdravotku a keďže práca bola pre ňu ťažká a za málo peněz, šla do veľkého sveta ,,vydělat"

Ďalší hrabice cizích peněz:

Cnostné vdovy Formanová, Vendula Pizin­gero­va(Svo­bodo­vá), excelentná Menzelová Oľga producentka a ďalší...kterymi

se mi nechce zaoberat, balím kufre, letný byteček pri mori volá💃💃💃🐟⛷️🍀🍓🤩☀️🐳⛱️

Sýkorka Borka
07. 07. 2022 10:39

v akom pracovnom záťahu som bola ja roky, sa Vám ani snívať nemôže.Vlastná firma s veľkou zodpo­vednos­ťou.Nik­dy som som nečakala so založenými rukami, že mi niečo spadne do lona. Ešte aj dedičské konanie som za sestru zaplatila, aj väčšiny dedičstva som sa vzdala v jej prospech.Nemusela som, ale urobila som to.Nie, nemám byt, ani dom v zahraničí. Mne stačí únik z mesta do krásneho, perfekt vybaveného domu s veľkou záhradou.A k tomu dobrý pocit, že ešte mnohé iné-hodnotné-som darovala...Neznášam nemakačenkov a vyžírky. Tým D.G. bezo sporu je.Aj s jej matkou, o ktorú sa nevie postarať.Ozaj nechápem, že pri Vašej pracovitosti sa jej zastávate. A brvnom v očiach sú Vám "cnostné vdovy". Tie aspoň nechlascú a nerozfofrovávajú majetky...

jity
07. 07. 2022 11:28

Sýkorka Borka rozumně odpovídáte a já vám přeji hlavně zdraví a abyste si toho vašeho domku hodně dlouho užila. Zdravím

Sýkorka Borka
07. 07. 2022 12:47

jity, aj ja srdečne zdravím a želám zdravie a pokoj.Je dobré, ak v týchto diskusiách natrafíte na človeka s podobnými názormi a takého, kto nedehonestuje iného diskutujúceho.V dnešnej dobe je to skoro vzácnosť a milé pozdravenie naozaj poteší...

jity
07. 07. 2022 10:41

Proč vám vadí ctnostné vdovy? Co vy víte čím je všechno u nich vykoupené. Vy se snad máte zle, že musíte za každou cenu do těchto lidí kopat? Svobodová snad dělá málo pro nemocné děti? Proč ona, má tady malého chlapečka a jednoho dospívajícího, doufám že si toto nepřečte.

Dianthos
08. 07. 2022 12:15

Jity - Co má společného Svobodová s Macháčkovou? Proč se tady vůbec o ní zmiňujete? Vendula byla naopak okradena Karlovými dětmi o osobní věci. Nedědila po manželovi téměř nic. A také mu dala dvě děti. Jako Macháčková, která ale Karla zmanipulovala tak, že vydědil své děti a ona získala všechno.

jity
08. 07. 2022 20:28

Dianthos pokud umíte číst, tak Svobodovou si tady bere do své zlé kritiky kosodrevinka, tak té se zeptejte, ne mě. Já se jí jen zastávám.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.