Ukrajinští uprchlíci bydlí u zámku Rožmberk: Prázdnotu naplnili životem | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Ukrajinští uprchlíci bydlí u zámku Rožmberk: Prázdnotu naplnili životem

V komplexu rožmberského zámku našlo azyl 92 uprchlíků z Ukrajiny. Česká pošta, která tam vlastní ubytovací zařízení, jim objekt dala k dispozici.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ptacek5
29. 03. 2022 10:17

Co je tak obdivuhodného, že si po sobě uklidí? Ubytování bych jim poskytla, to je v pořádku, ale proč jim dávat i služby. Jedna přece může hlídat skupinu dětí, potažmo to můžou dělat ti senioři a ostatní by měly pracovat. Pomáhám, jsme soucitná, ale jen do určitých mezí. Jsou to dospělé ženy, které přece na Ukrajině měly domácnosti, tak umí oprat, vyžehlit a navařit ne?

-bello-
29. 03. 2022 09:31

.Jen mi řekněte, jak zaměstnáte na tak malé místo 92 lidí!
Dojíždět za prací odmítají.Dětskou skupinu bude učit česky kdo ?Zda se někdy vrátí na Ukrajinu si povíme.S tou češtinou tedy radši začněte co nejdřív! .Je fakt obdivuhodný, že si po sobě vyperou.Představte si, že i já umím nacpat prádlo do pračky a nikdo mě nechválí .

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.