Helena Vondráčková se zlobí: Radiožurnál schválně nehraje moje písně! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Helena Vondráčková se zlobí: Radiožurnál schválně nehraje moje písně!

Radiožurnál, stanice Českého rozhlasu, nehraje od roku 2008 písně zpěvačky Heleny Vondráčkové (63)!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

bobosa
27. 05. 2011 19:48

Ta blba krav.a uz nevi jak by vydelala..soudy soudy a porad jen soudy...ze ji hanba nefackuje

andy63
27. 05. 2011 17:08

V poslední době nemá nic novýho, ale lepší její starý fláky, než dokola poslouchat ty šitoviny jako Ztracená bloudím nebo to... spláchni v archívu vín..... nebo toho uplakanýho, co doufá, že půjdem ven.....
A to nemluvím o hitech od slovenské "sestry" ... papapapa v 3,14či ťa mám.... nebo Stonka! To už je hnus!!!!!

3dots
27. 05. 2011 14:24

Paní Vondráčková zaspala dobu, Čerstvý hit nikde, tak asi myslí, že se bude všude vyhrávat 6x denně Malovaný džbánek.
Takhle to ale v rádiích nefunguje, ani v Emerice - až pojede zase na Floridu, může si to ověřit.
Zlidovělé byly i písně našich babiček - Noční motýl, Jen pro ten dnešní den, Včera neděle byla... kurňa!!! A Radiožurnál ho nezahraje a nezahraje! Skandál!

bledulkafialka
27. 05. 2011 12:49

neeeser se a zažaluj rádio praxi v tom už máš zažalovat i psa který ti občůrá plotek u baráku

nejezchleba
27. 05. 2011 12:32

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

schitu
27. 05. 2011 12:11

že jí stojí za to se takhle zesměšňovat.Její písničky mi nevadí,ale už je taky za zenitem a asi se s tím nedokáže vyrovnat i když vypadá velice dobře na ten věk.Ten její Michal říkal,že jsou za to hraní v rozhlase halíře a že tedy vůbec o to nejde.Ale asi má těch halířů pořád málo.
Já bych se v jejím věku sebrala,odstěhovala se na Floridu a užívala si ten zbytek života v klidu.Vždyť už je taky důchodová

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.