Vicemiss 2005 Michaela Štoudková alias »matrace« pro každého: Bacha na ni! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Vicemiss 2005 Michaela Štoudková alias »matrace« pro každého: Bacha na ni!

Kdekoliv se na nějakém večírku objeví  čeští sportovci, často se do jejich blízkosti vetře druhá Česká vicemiss 2005 Michaela Štoudková (25). Jen na stránkách Aha! se objevila ve společnosti fotbalistů Fenina, Baroše, Ujfalušiho, naposledy létala jako pilná včelička kolem hokejového brankáře Ondřeje Pavelce (23), jenž se spoluhráči už několik dní slaví bronz z MS.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

hillarka
23. 05. 2011 23:37

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

denia
21. 05. 2011 16:59

Mám pocit,že volba miss je jeden velký podvod.Copak takhle vypadá hezké a inteligentní děvče jak inzeruje paní Maláčová Bakala?Už se na tenhle pořad několik let nedívám a teď jsem vyjevená z toho,že i taková "matrace" se může honosit názvem miss.Sranda by byla,kdyby se spustila s nějakým nakaženým krasavcem a bylo by v naší reprezentaci veselo.

illis
21. 05. 2011 16:05

na téhle holce toho moc krásného není, jen to, že si to myslí ona. V ČR je tolik krásných a inteligentních dívek, že tahle na ně prostě nemá. Proto tak často leze do podniků, kde s schází sportovci a loví a loví, ale nikdo ji nechce. A já se ani nedivím . Tím brázděním pražských a karlovarských podniků je vyhlášená.

lunatic
21. 05. 2011 15:39

... spát s kýmkoliv není v této zemi trestné.
Dle mého chápání je spíše frustrující mít stálého životního partnera [-ku],který stále s něčím "otravuje" a tím po čase NUDÍ.
Vše časem omrzí - i oblíbené boty nenosím pořád - a to jsem chlap a tudíž nejsem přehnaně závislý na módě.
Dík za pochopení.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.