Tohle Agáta přehnala: Lynč od rodičů za drsnou výchovu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 27. dubna 2024

Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav

Tohle Agáta přehnala: Lynč od rodičů za drsnou výchovu!

Svět se může měnit jak chce, některé věci však zůstanou při starém. Že by modelka a influencerka Agáta Hanychová (36) přestala překvapovat veřejnost svými mnohdy kontroverzními názory, patrně nehrozí. Tentokrát na sebe upozornila výchovnými prostředky, které už mnozí rodiče berou za zastaralé.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

illenne
09. 01. 2022 13:48

Stačí vidět některá videa Agáty, to jak mluví, jak se ona chová, to je někdy fakt záběr. Že kouří v autě, kde jindy jedou s ní i děti, to jí zjevně nevadí. Ani neřeším, jestli dá dětem mírně na zadek. Také jsem máma, moje děti nedostaly nikdy výprask, jen mírné plácnutí po zadečku. Víc mne překvapilo, jak rozcapeně mluví hlavně s dcerkou. Nechápu, proč ji natáčí na videa při vaření a jaký smysl vlastně to její "vaření" má. Internet a hlavně youtube je plný úžasných receptů a bez předvádění se. Ale co už, když její matka na Instagramu cvičí, tak už se ničemu ani nedivím. Co si o tom jejich předvádění myslím, je jen moje věc.

nemocna
08. 01. 2022 20:29

Přesně tak výchova musí být jinak to mnohdy dopadá jako v dnešní době kteří rodiče na děti důslednou výchovou nedbají, jsou drzé, nerespektují dospělé, kradou, přepadávají, týrají a šikanují druhé, myslí si že můžou vše co chtějí a nic se jim nestane a už největší blbost je že rodiče koupí dítěti vše co chce jen aby měli od něj pokoj a nemuseli se mu věnovat že mají moc práce a své zájmy, takové rodiče by děti neměli vůbec mít

janova
07. 01. 2022 13:10

Taky souhlasím. Staré známé "škoda každé facky, která padne vedle" je velmi nadčasové. Rozhodně stokrát lepší, než nechat dítě růst jako dříví v lese. To se potom může docela dobře stát, že tu facku dostane později rodič.

ptacek5
06. 01. 2022 12:23

je to snad poprvé, co s Agátou souhlasím.

verprag
07. 01. 2022 08:07

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.