Šafářová a Plekanec: Vrásky kvůli dceři. Nečekaní viníci! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Šafářová a Plekanec: Vrásky kvůli dceři. Nečekaní viníci!

Lucie s Tomášem coby sportovci dbají na správnou životosprávu po celý život. Dcera Leontýnka se však dostala do mlsacího věku a ostatní členové rodiny včetně rozmazlujících babiček v tom malou ještě podporují!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Baldedash
18. 12. 2021 13:44

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lekno
18. 12. 2021 11:59

Balde***h, koukni se do zrcadla, jestli v něm nespatříš nemocnou + závistivou bábu. Ty spolu s msml20 házite vaší vlastní špínu na osoby, které nejsou posedlé kydáním hnoje na Plekyho, Lucii Š. a jejich dcerku. To není objektivní komentování, co děláte. Vypadá to spíše na osobní podlé kydy.Taková zákeřnost patří do arzenálu duševní chátry. Fakt ubohé. A nezapomeň se po přečtení pořádně zařehlit dle stylu své kámošky msml20. Jako ďábel, co s čelenkou anděla hraje..

msml20
18. 12. 2021 14:40

Tak to jsem ráda, že mám takovou kámošku jako je Balde***h, která je bystrá, , objektivní a pravdomluvná. Takže fanklub tenistky je uražen když ji vidí někdo objektivně. Bez příkras, závisti, zkrátka takovou jaká je.
No jo děvčice musíte se s tím smířit.

AliAlice
19. 12. 2021 14:48

lekno...

Baldedash
18. 12. 2021 08:16

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

AliAlice
18. 12. 2021 16:44

Tady ty splašený baby,co se můžou podělat s Vondráčkové,a ,nemůžou překousnout,že ti dva Plekanec a Šafářová jsou sympatičtí a nejbohatší sportovní pár u nás.A peníze si poctivě vydřeli....na rozdíl od kuňkalky,která se má dobře díky ex manželovi,kterého by nejraději při rozvodu stáhla s kůže...

msml20
18. 12. 2021 20:38

Jasně a ještě jsi zapomněla napsat, že jsou nejkrásnější.
Jo jo a dřina to byla obrovská. Kam se za tím hrabou doktoři a sestry v první linii, prodavačky za kasou a spousty dalších profesí.
Na rozdíl od lítání za pukem a pinkání pálkou mnohem potřebnějších a podstatně náročnějších.
No svět je naruby.

AliAlice
19. 12. 2021 11:59

msml20...Co prosím melete za blbý žvásty ?? Z vaší diskuze čiší čirá závist,a ty kecy o doktorech,a sestřičkách atd.patří snad do jiné diskuze...to je vidět jaké jsou ty vaše ,,kravské " rozhledy.a že ti dva jak píšete pouze pinkali a lítali za pukem,a vydělali miliony,které si nezasloužili...no asi čekali až jim to schválíte...jo jo,závist je sviňa věc ...A co se týká posuzování zevnějšku,a jak je kdo krásný,tak tím se zbytečně netrapte,

msml20
19. 12. 2021 16:24

Jo, jo, závist je sviňa věc a nebetyčná hloupost ještě větší. A už vůbec se netrápím krásou, ba naopak a proto jsem reagovala na "krasavici" Šafářovou, ale to jsem píchla do vosího hnízda.
Ovšem tvé IQ je velmi nízké a musím se smířit s tím, že jsi uhádaná, nepřející, neobjektivní osůbka. Ale o to víc zlá. Na další tvá rádoby "moudra" nereaguji, je to naprostá ztráta času. I když upřímně řečeno jsem se jimi i pobavila. Takže kačky.

lekno
17. 12. 2021 00:37

Ano, každého věc, co si myslí, to sedí, Balde***h. Ale je rozdíl v tom, jakým zpúsobem a slovami své myšlenky člověk podá v diskuzi. Tvúj zpúsob je enormně drzý, vidno v něm osobní averzi vúči LŠ a její rodině. A pak, nemáš pravdu. Leontýnka je hezká a její maminka také.. Kluci Plekyho s LV jsou též hezkí a představ si, že mi to vúbec nevadí. Zase jsi špatně trefila..
Já nepatřím do žádneho klubu fanynek a snad nepotřebujete překlad do řeči slepic – kotkodákání, aby jste to pochopila, msml20. Protože vy se zde prezentujete jako pomatená slepice, co začne okamžitě kdákat, když má pocit, že se někdo dotkl jejího vejce. Ono ale vúbec už není křehké to vejce, ve svém věku a po svých bohatých dospěláckých zkušenostech. Příště múžete napsat, že kromě upřímného smíchu disponuje vaše „mořská víla“ též zlatou čelenkou i podprsenkou + praktickým rybím vocasem, vhodným na plování s proudem a to všechno na ní se vám moc líbí. Normální chlap by ale do života spíše ocenil skutečné upřímné chování, ne ženu, co vílu a upřímnost jenom v kuse hraje..

Baldedash
16. 12. 2021 20:30

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Baldedash
16. 12. 2021 19:47

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

borka30
16. 12. 2021 22:20

Kluci Lucie Vondráčkové s Plekancem jsou opravdu krásní.

Baldedash
16. 12. 2021 19:45

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Baldedash
16. 12. 2021 19:43

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

msml20
16. 12. 2021 19:08

Problém je, že fanklub šafi je doslova pomatený a píše romány na její obhajobu.
Mně je tenistka taky ukradená, jen mi to občas nedá a něco napíši. Ale těm pomateným tetkám psát něco je zbytečné. Jsou to slepičky, které si svůj idol brání zuby nehty podsouvají názory jiným. Já moc neznám ani L.V., jen jsem ji jednou osobně viděla, je opravdu moc hezká, velmi milá a na nic si nehraje.
Navíc se mi líbí, že se umí upřímně rozesmát.

Baldedash
16. 12. 2021 17:03

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

stoneman003
16. 12. 2021 22:54

Ale máš averziu je to cítiť a poriadne...Špiniť na malé dieťa ako ty, to je už pod úroveň človeka. To dieťa je pekné. Zmier sa s tým, že Pleky je konečne šťastný...Až sa s tým nevyrovnáš ani tá hojdačka ti nepomože...

lekno
16. 12. 2021 15:17

Balde***h : Není normální, jak ty komentuješ L.Š. Nenazvala bych to komentováním, spíše kydáním hnoje. Vypadá, že máš vúči ní osobní averzi. Ulevilo se ti, když ses tu vyřádila ? Nejprve nakydáš na nevinné dítě, nestačí. Pak se vrhneš na jeho matku jako černá krákora. Ubohé. Dej si něco na zklidnění..

uschi
16. 12. 2021 18:59

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.