Klusová terčem Hanychové - střílí do ní skrz obrazovku! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 23. září 2023

Svátek slaví Berta, zítra Jaromír

Klusová terčem Hanychové - střílí do ní skrz obrazovku!

Produkce Like House měla velmi dobré tušení, že když zavřou do vily plné influencerů i Agátu Hanychovou (36), bude jednoduše p*rdel. O ono jo. Agi má dobře nabito a svoje zbraně hodlá použít!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

hukrates
28. 10. 2021 08:53

Klusová má styl nenápadná sportovní elegance (ačkoliv ji jinak fakt nemusim), vyschlá Aguš má styl kolotočářka. Ale zjevně ve svý tuposti není schopná sebereflexe. No, tady je vidět, že nejdůležitější je mít sebevědomí, i když se zakládá na ho..ě...

-bello-
27. 10. 2021 23:57

Tak je snad jasný, že nejhůře se oblíká Žilková, ta se prostě se šmrncem a citem pro módu nenarodila, po ní je Ivana Gottová a za nimi Čvančarová.To jsou tři, který jsou stálice nejděsivější .
Hanychová s vystrčeným paděrem, nožkama do Ó a nastřelenými vlasy je fakt modelína století a tenhle blbej nápad dát jí tam šanci je peklo pro Česko.Omílat to budou se starou Žílou ještě za 5 let.Prej " influecerka "!Koho asi svým mozkem ona oslovuje ?
Když nic jinýho , tak Klusová má 3 děti s jedním manželem a novou dřevostavbu , kde jsou šťastný.Hanychopvá má nedodělaný beton v Suchdole , 2 tatínky na 2 děti a mnoho strejčků , které jim cca co čtvrt roku představuje.
Mimochodem, v kraťounkých silonových sukýnkách a la baletka , které prodávala chodila i stará Žilková, aby je propa­gova­la.Vy­pada­la v nich, jak odstřelená primabalerína

begonie
27. 10. 2021 15:56

Tamaru Klusovou fakt nemusím, ale ta nanynka Hanychová ať se stará o sebe..... Sama má máslo na hlavě, střelená na entou, nic jiného neumí než pózovat na špičkách polonahá a s vyšpulenou papulou, partnery střídá jak ponožky a h.u.b.u pěkně nevymáchanou po mamince

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.