ŠOK Jitky Zelenkové: Takhle zostra se do ní obula Bohdalka! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 27. dubna 2024

Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav

ŠOK Jitky Zelenkové: Takhle zostra se do ní obula Bohdalka!

Jedním z hlavních atributů herečky Jiřiny Bohdalové (90) je určitě upřímnost. A ta mnohdy bolí. Své o tom ví i zpěvačka Jitka Zelenková (71), která do knihy Vždy upřímná Jiřina Bohdalová přispěla i svými zážitky s legendární herečkou, jež pro ostrá slova mnohdy nešla daleko.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

illenne
29. 11. 2021 09:37

Trapné je, když se neslušnost omlouvá upřímností. Paní Jiřina je prostě už taková, nechci ani psát, co je o ní známé, herečka dobrá, ale nemusím ji nutně potkat. Pro mne jsou důležité jiné, pohodové herečky. Co jsem si o ní už myslela, tak to mne utvrdila nedávná informace, takže za mne ne .

hanecek
28. 11. 2021 05:15

Bohdalová je horší, než Lenin. U toho jsem se bál, že na mne vyskočí z otvírané konzervy - byl skoro všude. U Bohdalové vím, že v ní je určitě! Neměla by ta poškozená generace, která jí musí všude snášet, být nějak kompenzována????

lekno
27. 11. 2021 22:05

A teď jsem z toho překvapěna, ale musím souhlasit s příspěvkem pode mnou.. Ano, slušnost vypadá jinak. Když má paní Jiřina někoho ráda, nedává ji to právo ho takhle stírat. Přijde mi její přístup k Jitce jako od rozmazleného děcka : Pozor Jitko - hop a je tu lidoop ! „A neber si to tak, vždyť já jenom proto, že tě mám ráda“.. Ale že takový „lidoop“ múže zabolet – v nevhodnou chvíli, na nevhodném místě – jaksi není dúležitý zřejmě.. Ona je dobrá herečka, hlavně v těch komediálních postavách, ale tohle chování k přítelkyni, která ji má skutečně ráda, to ne.. Kdepak zmizel jemnocit ?

pomahatachranit
27. 11. 2021 18:53

Jedna vec je uprimnost, druha neomalenost. Nemyslim, ze by neco davalo pravo pani Bohdalove ostatni stirat, je to vrcholne neslusne a sebestredne, slusnost vypada jinak.

mbmb
27. 11. 2021 16:45

Strašně drzá opička Bohdalová.Nase mladé vypadající krásná Jitka je velmi tolerantni

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.