Zdravotní rádce Aha! Varovné signály těla | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Zdravotní rádce Aha! Varovné signály těla

Lidský organismus je důmyslný mechanismus, ve kterém jsou všechny součástky propojeny. Poslouchejte proto řeč svého těla a nenechávejte jeho volání o pomoc bez odezvy.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

AHel
19. 04. 2022 18:18

Bohužel máte pravdu, člověk se statusem uprchlíka má před Vámi přednost. Osobně jsem se s tím v nemocnici setkala. Nebyla jsem akuťák, ale nazlobilo mě to.

-bello-
19. 04. 2022 21:44

ano, bohužel mám poslední 1,5 měsíce pořád pravdu.Na rozdíl od vlády jsou zde i občané, kteří vidí o kus dál, než pan učitel Fiala, pan učitel Rakušan a pan učitel Vystrčil.Na rozdíl od nich si občané uvědomují, že otevřením hranic dokořán úplně všem vůbec situaci nezvládli a že dotace EU na uprchlíky je jen uplácení, abychom je zde strpěli na věčné časy.Přesně , jak jednali se zoufalou Itálií.

-bello-
19. 04. 2022 09:41

To s sebou sakra rychle hoďte, naše nemocnice a střediska mají najednou přes 350 tisíc nových a mnohdy hodně zanedbaných zdravotních stavů v čekárnách.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.