Rudolf Hrušínský (74): ŽIJE DVOJÍ ŽIVOT! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Rudolf Hrušínský (74): ŽIJE DVOJÍ ŽIVOT!

Do Vlasty Peška ze seriálu Ulice by to nikdo neřekl. Rudolf Hrušínský ml. (74) ale žije dvojí život. Jeden se svojí manželkou, právničkou Evou, v Karlíku u Prahy. Druhý s přítelkyní Helenou v Plané nad Lužnicí v jižních Čechách. A zdá se, že to všem zúčastněným vyhovuje.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

defakto
16. 07. 2021 07:59

... co se divíte , vždyt i starý Rudla Hrušínský byl na ženský , jen tehdy ještě nebyl bulvár a taky se s tím nechlubil , dělal to potajmu.
A oba jeho synové nejsou jiní , ředitel Jezerky měl mladou milenku a děda Pešek má starou babču. Že se nestydí !

-bello-
15. 07. 2021 22:23

Oba synové Hrušínského se mi fyzicky hnusí a nic na tom nezměním.Z toho zde Rudolfa se mi vážně zvedá žaludek.Ulici jsem nikdy neviděla, jak hraje ani nevím.
Starý Hrušínský se nechával tam, jak mají chajdu hostit v hospodě zdarma.Chudák tamní hostinskej . To se tam všeobecně ví.

miroslava13
12. 07. 2021 11:13

asi je celej tatínek. ten měl doma světici, která mu vše trpěla. holt měla zasloužilého umělce...tak držela pusu a krok. ten ale aspoň něco uměl!!!!! ach jo. divím se paní právničce!!!!

prochaskanamoste
11. 07. 2021 18:14

To se tak říká, že všem je to příjemné. Divila bych se manželce, že skáče blahem, když si její starý prďola pořídí konkubínu, co se cpe do svazku. Co jí zbývá, ne každá má chuť na stará kolena běhat po soudech, vytahovat špinavé prádlo. Taky se zbavovat výhod, které za roky soužití zaslouží. Po dědkovi důchod jako manželka vdova, když umře dřív. Parazitky musí kořistit z manželů zaživa, pak už mají prdíka.

domino22
11. 07. 2021 13:20

obdiv jeho ženě, že mu to trpí....

prochaskanamoste
11. 07. 2021 18:16

Můj taky, ale co má paní dělat. Třeba by bylo všechno dělení i odluka se složitostmi a nemusí být taky zdráva, tak se musí jen na stará kolena dívat, jak manžel skotačí a dělá ostudu.

-bello-
15. 07. 2021 22:27

Bože, co je na tom obdivuhodného ?
babka právnička si spočítala, že by to byla zbytečná námaha, jistě mají právně majetek rozdělený a děděk ať si dělá co chce.Neumím si představit, že si nějaká může Hrušínské namluvit a žít s nimi.

defakto
11. 07. 2021 08:56

... no jestli to všem vyhovuje ? I tak bude děda Pešek za chvíly prdět do hlíny !

prochaskanamoste
11. 07. 2021 18:17

Ať prdí. Stejně se oba kluci Hrušínskému nepovedli. Kdyby neměli slavného tátu, pes po nich neštěkne.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.