Hlasování o nedůvěře | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Hlasování o nedůvěře

Menšinová vláda ANO a ČSSD bude nejspíš čelit pokusu opozice o vyslovení nedůvěry. K hlasování by mělo podle plánů koalic Spolu (TOP 09, ODS, KDU-ČSL, na snímku) a Pirátů se Starosty dojít začátkem června. 
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

AHel
19. 05. 2021 14:22

Spolek padlých holek....a ty chtějí položit vládu...běs. Piráty nesnáším, divní lidi, nikdo mi z nich nesedí...ODS podFialou ztratila definitivně svůj lesk, žene ho nenávist a to je velmi zlé a hraje si na akademickou elitu. Mě se líbí současný ministr kultury, také je mi líto, že odešel Kalousek. Všechny žene snaha dostat se ke korytům, služba lidu až na posledním místě. je to vidět na každém jednání, každém rozhodnutí.... prachy, prachy. Babiš je také za moc nestojí, ale stále se mi zdá, že je ze všech nejlepší. Jen mi vadí, že si dosazuje lidi viz současný ministr zdravotnictví, který je pro mě grázl všech grázlů... kdyby měl koule, tak sám odstoupí, pro mě je to člověk bez elementární etiky a morálky, kdybych vládla, ten by tedy letěl....

donypan
16. 05. 2021 10:44

To něco vypovídá o kvalitě 7 politických stran,když se musí spojit do destruktivního bloku aby mohli soupeřit s ANO.

-bello-
14. 05. 2021 12:17

Bartoš mi nevadí, vadí mi Hřib ( a to velmi ), pak ta jedna blbka na krátko ostříhaná z Pirátů a sem tam jednotlivé kusy téměř věkově pubertálních Pirátů na radnicích Prahy. TOP 09,Lidovci a Starostové. se spojí s každým, jsou hnusný.ODS s Němcovou , nebo Hurvínkem Markem Bendou a spol. je partička na Silvestrovský pořad.Němcová je snad největší bl bka , dělnice (žádná knihovnice !!! ) ve vládě.
Sympatický je m i Zaorálek.Mluvil vždycky k věci a nenechá se moc kormidlovat!

robin5
14. 05. 2021 09:38

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

paulawilde
13. 05. 2021 20:51

Touha po moci a hlavně majetku je v tomto nesvéprávném "státě" velmi vysoká. Kdo může, ten uteče - docela smutný fakt.

ivanak
13. 05. 2021 16:01

Nic jiného,než banda jelit...

zadnice
13. 05. 2021 15:34

Tohle opoziční "panoptikum" ať jde do háje! To by to vypadalo.

verprag
13. 05. 2021 14:23

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
13. 05. 2021 12:14

Jak chce následky předčasných voleb zaplatit? To není jen, že si sednou na jejich místa!Bože, celá opozice chce kritizovat druhý a sama má máslo na hlavě

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.