Zdrcená Burešová: Zamrzelo mě to, muselo to ven… | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Zdrcená Burešová: Zamrzelo mě to, muselo to ven…

Myslela to dobře a opět na to doplatila. Kvůli seriálu Slunečná herečce a zpěvačce Evě Burešové (27) vzrostla popularita možná víc, než by sama chtěla. Na vlastní oči se totiž přesvědčila, že být známou tváří někdy není žádný med!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

jity
04. 04. 2021 09:32

Zřejmě nějaké slepice s řídkými vlasy a možná i nadváhou se trefují do někoho koho v soukromí neznají. Léčí si někdo mindráky. Mě Eva Burešová nevadí a seriál Slunečná vypínám. Je to herečka tak hrát musí, každý by měl dělat svoji práci jak nejlépe umí. Nechala bych ji na pokoji.

TakTakTak
03. 04. 2021 10:42

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

domino22
03. 04. 2021 09:11

Když je Burešová tak útlocitná, tak neměla být herečkou.... Měla zalézt někam do kanceláře a ani pes by po ní neštěkl. Se svou vizáží musela vědět, že se o ní lidé budou bavit. Krásou totiž zrovna neoplývá, i když asi má o sobě vysoké míně­ní..­....­....­....­....­...

huphop
02. 04. 2021 22:16

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Uživatel_5515864
02. 04. 2021 10:03

Dobrý den paní Evičko, na televizi celkově moc nekoukám, ale seriál Slunečnou jsem už nějaký z prvních dílů viděla a vás znám spíš jako zpěvačku. Na pohled jste velice milá a sympatická osoba a pro mě "Osobnost" jako zpěvačka. Někteří lidé neumí oddělit herce od jejich rolí. A nechápou, že by i úspěšným a veřejně známým lidem měli dopřát jejich soukromí a pokud o někom cokoliv chtějí napsat, měli by toho člověka nejprve osobně dobře poznat a pak soudit. A proto si z toho nic nedělejte. Jednodušších lidí je na světě hodně a občas k tomu i ty seriály přispívají, protože lidé se nevyzdělvají a žijí seriály nebo bulvárem. Dodnes jsem např. nepochopila k čemu je mi dobré vědět kdo s kým a jak žije. To je přece každého jeho věc....

TakTakTak
03. 04. 2021 10:45

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

honzina
02. 04. 2021 08:24

Evičko, z těch hloupých keců si vůbec nic nedělejte, jsou to pipky, co nemají nic jinýho na práci než sledovat seriály a roznášet pomluvy a drby než by si zametly před vlastním prahem. Já třeba Slunečnou ani jiné seriály nesleduju, mám vás ráda jako zpěvačku a jste mi sympetická jako člověk.

kathynka
02. 04. 2021 08:46

honzino, též jsem chtěla přispět do diskuse, ale netřeba, pod Váš příspěvek se podepisuji a plně souhlasím

TakTakTak
03. 04. 2021 10:50

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

TakTakTak
03. 04. 2021 10:48

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.