Mega luxus Štíbrové: Na tohle si vydělala na Instáči? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Mega luxus Štíbrové: Na tohle si vydělala na Instáči?

Z televizních obrazovek přesídlila na sociální sítě a očividně udělala dobře. Nikol Štíbrová (34) z tria 3 v 1, která momentálně nosí pod srdíčkem druhé miminko, staví s partnerem Petrem Leitgebem sídlo snů!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
11. 02. 2021 23:59

Já ji vůbec neznám.Nejsem seriálová ani instagramová.
Je mi úplně jedno, kde na to vzala, ale nemám ráda byty a domy dispozičně centrální místnost a la tovární hala se smradlavou kuchyní.Nejde mi dohromady vůně kytek a smrad karfiólu a odpadu z dřezu .A kdo má bazén, je pak líný a nehne se z baráku, přičemž i chodit k řece nebo na koupák je bezva věc a oni ať si rovnou najmou k bazénu ostrahu, co bude jim bude hlídat t dítě.
A mimochodem Metropilitní ( samosebou soukromou ) univerzitu , kterou jí táta zaplatil bych zrušila. Vím co říkám, vím to !!!!!!

xkalwk
09. 02. 2021 12:34

Bývala docela hezká, mohla se dobře vdát, klidně i na západ. Teď po třicítce, s dvěma dětma na krku, navíc co dítě to jinej otec, to už boháče nikdy neklofne. Měla si vzít příklad z Ivany Trumpové, Hanky Soukupové apod. které si vzali americké boháče.

sid_cz
07. 02. 2021 11:30

tak když ji trtlove na instaci sleduji a davaji tim levne vydelat proc ne, dobre ji. tak a at si nestezuji, maji ji ignorovat

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.