Vzpoura v SuperStar: Drsná smlouva finalisty připraví o miliony! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Vzpoura v SuperStar: Drsná smlouva finalisty připraví o miliony!

Postup do finále SuperStar nemusí být pro mladé zpěváky takovou výhrou, jak by se na první pohled mohlo zdát. Televize Nova a Markíza je totiž nutí k podpisu nevýhodné smlouvy, která je v budoucnu může připravit o lukrativní kšefty a s nimi související honoráře. Soutěžící už se obrátili na právníky!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

winterfreshka
08. 04. 2011 13:08

Od těch žumpních kanálů očekávat,že je oškubou jak slípky...Nejlepší jsou jejich 10minutové reklamní bloky,které je asi živí více než pořady samotné.

schaukelpferd
08. 04. 2011 09:14

ja na to prestala koukat, kdyz jeden z porotcu po vykonu (sice ne extravagantnim!) jedne zpevacky pravil, ze mu to pripominalo venkovskou zabavu kde k ranu v rohu tanci par opilcu a k tomu zpivaji dve kurtizany!!!
Tak to uz bylo i pro mne silny kafe - myslim ze alespon ZBYTEK respektu by nebyl na skodu. Porota mne nepripada nejak kor moc kompetentni a hlavne ty jejich kydy maji udrzet divaky u prijimacu - ale tato uroven je teda uz podpasovka. Lidi - nekoukejte na to a ono se to vyridi samo o sobe. Vzpomenme na Martu Jandovou - no to teda byla kompe­tence!­!!!!!!­!!!!! Ja mam v hlae jasno - tento trapny program uz ani nahodou

janyna
07. 04. 2011 10:00

souhlasím, kde jsou ty časy, kdy se dalo dívat na oba programy.Reklam je opravdu mnoho a ty upoutávky mě tak akorát odradí.

zadnice
07. 04. 2011 09:46

Jenom stálé reprízy a hlavně reklamy. Pořady jsou roztrhané na kousky reklamními bloky a neustálou upoutávkou na pořady v týdnu.

zaviracispendlik
07. 04. 2011 11:33

ale lepší, než se koukat do zadnice

dzery
08. 04. 2011 08:04

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.