Šťastný konec příběhu pejska z útulku: Smutné oči zabraly! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Šťastný konec příběhu pejska z útulku: Smutné oči zabraly!

Věrnou a důvěřivou psí duši Lotynku bývalý majitel připoutal ke stromu a náplastí jí zalepil tlamu, aby se »nedovolala« pomoci. Lidé ji ale našli a dali do útulku v Kralupech nad Vltavou. Poté, co deník Aha! uveřejnil smutný příběh tohoto pejska, velmi rychle se našli noví majitelé, kteří si Lotynku nyní odvezli domů…
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

tenerife
06. 04. 2011 13:30

lépe bych to nenapsala,mluvíte mi z duše,nikdy nedokážu pochopit,že se někdo tak dokáže zachovat ke svému nejlepšímu příteli,pejsek nás zarmoutí jen tehdy,když odejde do psího nebe. Lotynce přeji moc pohody a zdravíčka,ať dělá páníčkům jen samou radost.

cherrie8
04. 04. 2011 15:49

Nikdo si nedovede představit moji radost když jsem se dočetla, že Lotynka našla nový domov.
Chudinka měla svůj osud zpečetěný i tím, že majitel ji zalepil tlamičku náplastí, takže nemohla ani štěkat a nebo se nažrat a napít. Lotynko, máš teď před sebou krásný život a ten pelíšek co ti panička koupila vypadá pohodlně, tam se budou zdát krásné sny o velkých kostičkách . Paní Mikulcové patří velký dík

jesie
05. 04. 2011 09:18

Neubránila jsem se slzám, když jsem si přečetla článek o Lotynce. Sama mám dva psy, jeden je také nalezenec, kterého vyhodili před zraky mé dcery z jedoucího auta. Bylo to tehdy malé sotva tříměsíční ěťeně, dnes je fenečce 15 let a těší se, až na pár stařeckých neduhů, dobrému zdraví. Moc díky hodným lidem, kteří se jí ujali a tomu, kdo jí chtěl zprovodit ze světa vzkazuji: Na každou svini se vaří voda!

jesie
05. 04. 2011 09:20

Oprava: štěně

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.