Dramatický obrat u Dominiky Gottové: Vše je jinak! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Dramatický obrat u Dominiky Gottové: Vše je jinak!

Když se v prosinci vrátila z krátkého pobytu na severu Evropy do Čech, tvrdila, že od ledna začne nový život ve Finsku po boku svého manžela Tima Tolkkiho (54). Jenže nejstarší Gottova dcera nikam neodletěla, zůstává v Praze. Dává životu v Česku další šanci?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Shimmir
07. 01. 2021 11:10

Bumplesk: No, u ní to dramatické bude, protože je psychicky labilní, léčila se ze závislosti na alkoholu a nejspíš má ty stavy deprese a panické hrůzy a něco na to bere. A nebyla zvyklá pracovat, když pominu tu servírku. Nevěří si, že to zvládne...

Shimmir
07. 01. 2021 11:04

Tak jestli má řidičák na auto, kroutit volantem umí a ovládat VZV nebo některý druh NZV vozíku zmákne, stejně jako načítání zboží čtečkou. Pochybuji, že by ji šoupli do řadového zakladače. (Ve výšce kolem 14 m se to už hezky kýve, o závrati nemluvě.) Ve skladu jsem dělal, vím, co to obnáší. Problémem by možná mohlo být požadované tempo.

borka30
07. 01. 2021 11:02

AHA nám sděluje, že v lednu nastoupí do práce. Dnes je 7 ledna, tak se ptám vás AHA, zda.li již pracuje. Nebo nám píšete o tom, co jedna paní povídala?

tmot
07. 01. 2021 10:59

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ivanak
07. 01. 2021 08:30

No snaha se cení...možná dopadne jako Veškrnka v Holkách z porcelánu na tom vozíku..

bumplesk
07. 01. 2021 05:47

Pořád nechápu, co je na tom tak dramatického,že taková zoufalka
chce předstírat práci?

bedna
06. 01. 2021 22:51

-bello-
06. 01. 2021 22:14

Jsem mrtvá smíchy.
Vysokozdvižný vozík ,řízený Dominikou srovná Amazon pod zem

robin5
06. 01. 2021 21:14

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

AliAlice
07. 01. 2021 09:44

Jak dlouho ještě bude ten svůj hnusnej ksicht prodávat do bulváru???

Alva
06. 01. 2021 17:49

Tak to mně včera hodně pobavilo, že milostivá dává šanci naší zemi, už to nikoho nezajímá,ten její obtloustlý muzikant, o kterém jsem v životě neslyšela a má milenky, ten si přes to břicho ani na boty nevidí,ne tak někam jinam, už je milostivá trapná, peníze se vydělávají prací, ne psaním nesmyslů.

rudne
06. 01. 2021 16:21

Chudinka má vysoký tlak tak ji nevzali...Má se prý léčit!!! Jsem zvědav jak když nemá zdravotní pojištění!!!!

aveneta
06. 01. 2021 09:22

To s tím Amazonem byl jen bulvární flirt ve skutečnosti by to těžko zvládala...pracuje tam můj švagr a tak vím co to obnáší, sice slušný výdělek a jisté výhody , ale tím se požaduje výkon v práci. Ta mediální hvězda "Dominika" by toto hodně těžko zvládla

bedna
05. 01. 2021 18:07

Když Dominika pracovala v lahůdkách, stěžovala si, že je nešťastná, protože má hrozně náročnou práci za málo peněz. Co bude říkat na práci v Amazonu, kde se musí kmitat oproti „náročné” práci v lahůdkách, kde čekala v sedě, jestli se vůbec nějaký zákazník objeví?

vemenozmojistary
05. 01. 2021 17:06

Za jak dlouho ji z Amazonu vyrazí? 😂

janapi
06. 01. 2021 19:50

Jezdit vysokozdvižným vozíkem-na to snad musí mít zkoušky a v tom případě by to byl podstatně vyšší plat. Vždyť to co uvedl tisk-25 tis-je pomalu méně než pokladní v Lidlu. A z Amazonu ji vyrazit nemohou-když tam ani nenas­toupí­....(V­zali by mě do skladu, ale u zdravotní prohlídky jsem pohořela. Mám vysoký tlak, což jsem nevěděla, a ihned jsem se musela začít léčit,)....Vysoký tlak se snad snižuje léky - případně zjistit příčinu. Ale jen bůh ví...jak to celé je.

hanecek
05. 01. 2021 14:43

Tato husa už na sebe prodává vše, jako Krampol.

rydlo
05. 01. 2021 14:36

Chtěla se vrátit za Timem, ale....- tvrdila, že Tima stále miluje a že proto musí jet do Finska zrušit rozvod, ale nějak jí to s Timem nevyšlo a proto asi ten pokus o sebevraždu, Timo jí dal najevo svou „lásku” tím, že se vrátil do Mexika. Ale spíše tam byli oba řešit své dluhy. A tak se rozhodla, že zůstane otravovat v Čechách a dál bude zasírat bulvár každým svým prdem. A že si našla práci? Nevydrží tam ani celé zkušební období. Několikrát kvůli kocovině nepřijde do práce a bude opět tvrdit, že byla zhroucená, jako v minulých zaměstnáních. A v Amazonu jsou kontroly na alkohol a drogy a jak bude mít Dominika několikrát zbytkový alkohol, tak poletí, ale bude tvrdit, že odešla sama, jako z toho baru, kde ji vyhodili. A pověsí se zpátky na krk tomu svému kamarádovi z Bl.esku.

kinki
05. 01. 2021 13:51

Tak snad uz teraz bude moct platit pobyt svojej matke v zariadeni, resp. si ju zobrat k sebe, ked uz tak miluje svvoji "maminku". Len je otazka, ako dlho vydrzi v Amazone. Mesiac? dva? pol roka? A co byt vo Finsku??? Zistite nieco nakolko ta spuchlina tarala.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.