Státní pomoc pro živnostníky a podnikatele! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 27. dubna 2024

Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav

Státní pomoc pro živnostníky a podnikatele!

Ztráty, které statisícům podnikatelů v pohostinství, kultuře a desítkách dalších oborů způsobily vládní opatření, mají alespoň částečně odčinit některé ze záchranných programů. Na co mají lidé nárok a jak se k pomoci dostat vám poradí deník Aha!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Barbora Kolinova
08. 03. 2024 00:07

URGENTNÍ PŮJČKA!!! URGENTNÍ PŮJČKA!!! URGENTNÍ PŮJČKA!!!
Požádejte o půjčku ještě dnes s (bar­bora­koli­nova6­@gma­il.co­m) s úrokovou sazbou 2%. Potřebujete naléhavou půjčku k pokrytí vašich finančních potřeb? Jsem věřitel a zároveň finanční poradce. Nabízím půjčky od 2 000 EUR do 50 000 000,00 EUR, spolehlivé a efektivní při poskytování půjček, také rychlé a dynamické, protože během období převodu nabízím 100% záruku zahraničních půjček. Pro více informací prosím napište na email: Barbo­rako­lino­va6@gm­ail.com

Pavel Jiri
29. 02. 2024 00:23

Spolehlivá a seriózní nabídka finančních půjček pro celou ČR.

Nabízím Vám půjčky od 40 000 Kč až do 10 000 000 Kč. Rychlý a efektivní schvalovací proces s vysokou průchodností schválených žádostí. Splatnost této půjčky lze nastavit až na 240 měsíců s možností kdykoliv předčasně splatit. Vytvoření konkrétní nabídky zcela závazně na emailu: Pavel­jiri5­@gma­il.com

Pavel Jiri
28. 02. 2024 23:58

Spolehlivá a seriózní nabídka finančních půjček pro celou ČR.

Nabízím Vám půjčky od 40 000 Kč až do 10 000 000 Kč. Rychlý a efektivní schvalovací proces s vysokou průchodností schválených žádostí. Splatnost této půjčky lze nastavit až na 240 měsíců s možností kdykoliv předčasně splatit. Vytvoření konkrétní nabídky zcela závazně na emailu: Pavel­jiri5­@gma­il.com

Pavel Jiri
27. 02. 2024 22:43

Nabízím nebankovní nabídku všem občanům ČR,

kteří se dostávají do finančních potíží. Splácím bankovní i nebankovní půjčky a úvěry ve výhodné konsolidaci a řeším i exekuce či insolvence. Pokud chcete začít podnikat, mám zde finanční řešení. Chcete-li svým dětem nabídnout materiální statky na prázdniny, vězte, že jsou přijímány i drobné půjčky. Nabízím 30 000 až 70 000 000 Kč s 2% úrokem po celou dobu splácení. Neváhejte mě kontaktovat, jsem k dispozici 24 hodin denně Email: Pavel­jiri5­@gma­il.com

Pavel Jiri
27. 02. 2024 22:42

Nabízím nebankovní nabídku všem občanům ČR,

kteří se dostávají do finančních potíží. Splácím bankovní i nebankovní půjčky a úvěry ve výhodné konsolidaci a řeším i exekuce či insolvence. Pokud chcete začít podnikat, mám zde finanční řešení. Chcete-li svým dětem nabídnout materiální statky na prázdniny, vězte, že jsou přijímány i drobné půjčky. Nabízím 30 000 až 70 000 000 Kč s 2% úrokem po celou dobu splácení. Neváhejte mě kontaktovat, jsem k dispozici 24 hodin denně Email: Pavel­jiri5­@gma­il.com

Pavel Jiri
27. 02. 2024 22:40

Nabízím nebankovní nabídku všem občanům ČR,

kteří se dostávají do finančních potíží. Splácím bankovní i nebankovní půjčky a úvěry ve výhodné konsolidaci a řeším i exekuce či insolvence. Pokud chcete začít podnikat, mám zde finanční řešení. Chcete-li svým dětem nabídnout materiální statky na prázdniny, vězte, že jsou přijímány i drobné půjčky. Nabízím 30 000 až 70 000 000 Kč s 2% úrokem po celou dobu splácení. Neváhejte mě kontaktovat, jsem k dispozici 24 hodin denně Email: Pavel­jiri5­@gma­il.com

Barbora Kolinova
26. 02. 2024 13:18

URGENTNÍ PŮJČKA!!! URGENTNÍ PŮJČKA!!! URGENTNÍ PŮJČKA!!!
Požádejte o půjčku ještě dnes s (bar­bora­koli­nova6­@gma­il.co­m) s úrokovou sazbou 2%. Potřebujete naléhavou půjčku k pokrytí vašich finančních potřeb? Jsem věřitel a zároveň finanční poradce. Nabízím půjčky od 2 000 EUR do 50 000 000,00 EUR, spolehlivé a efektivní při poskytování půjček, také rychlé a dynamické, protože během období převodu nabízím 100% záruku zahraničních půjček. Pro více informací prosím napište na email: Barbo­rako­lino­va6@gm­ail.com

Molly Blane
21. 02. 2024 00:39

Dobrý den, nabízíme rychlou půjčku. ...
Jste podnikatel nebo žena?
Jste ve finanční tísni?
Potřebujete půjčku k zahájení vlastního podnikání?
Máte nízký příjem a je pro vás obtížné získat půjčku od místních bank a jiných finančních institucí?
Zde je odpověď na nízkou sazbu 2% půjčky, kontaktujte nás nyní na Loan­westla­ke@gma­il.com
tele­gram__­_https­://t­.me/lo­an59

Denisa Leskova
19. 02. 2024 02:27

Dobrý den, abychom Vám pomohli překonat různé finanční starosti, už se o to nemusíte starat, nabízíme finanční pomoc všem, kteří mají dluhy nebo chtějí začít podnikat a mnoho dalších projektů, pro zaměstnance, důchodce, podnikatele, klienty v platební neschopnost. Půjčku od nás může získat kdokoli. Máme kapitál, který nabízí spolehlivé půjčky. Půjčku získáte ihned po podpisu smlouvy. Stačí poslat žádost emailem a půjčku můžete mít na účtu za méně než třicet minut. Kontaktujte mě pro více informací o mé nabídce na email: deni­sales­kova9­58@gma­il.com

Denisa Leskova
19. 02. 2024 02:27

Dobrý den, abychom Vám pomohli překonat různé finanční starosti, už se o to nemusíte starat, nabízíme finanční pomoc všem, kteří mají dluhy nebo chtějí začít podnikat a mnoho dalších projektů, pro zaměstnance, důchodce, podnikatele, klienty v platební neschopnost. Půjčku od nás může získat kdokoli. Máme kapitál, který nabízí spolehlivé půjčky. Půjčku získáte ihned po podpisu smlouvy. Stačí poslat žádost emailem a půjčku můžete mít na účtu za méně než třicet minut. Kontaktujte mě pro více informací o mé nabídce na email: deni­sales­kova9­58@gma­il.com

Barbora Kolinova
13. 02. 2024 06:45

Rychlá půjčka:
Dobrý den, nabízím rychlou a snadnou půjčku každému vážnému zájemci s úrokovou sazbou 2%. Disponuji kapitálem, který bude použit na poskytování krátkodobých a dlouhodobých speciálních půjček od 20 000 Kč do 500 000 000 Kč vážným a zájemcům. Díky široké škále poskytovaných finančních půjček může tuto půjčku získat téměř každý, mé úvěrové podmínky jsou velmi přehledné a jednoduché. Pro další informace nebo žádost o půjčku e-mail: Barbo­rako­lino­vas@gm­ail.com

Barbora Kolinova
13. 02. 2024 06:45

Rychlá půjčka:
Dobrý den, nabízím rychlou a snadnou půjčku každému vážnému zájemci s úrokovou sazbou 2%. Disponuji kapitálem, který bude použit na poskytování krátkodobých a dlouhodobých speciálních půjček od 20 000 Kč do 500 000 000 Kč vážným a zájemcům. Díky široké škále poskytovaných finančních půjček může tuto půjčku získat téměř každý, mé úvěrové podmínky jsou velmi přehledné a jednoduché. Pro další informace nebo žádost o půjčku e-mail: Barbo­rako­lino­vas@gm­ail.com

Barbora Kolinova
13. 02. 2024 06:44

Rychlá půjčka:
Dobrý den, nabízím rychlou a snadnou půjčku každému vážnému zájemci s úrokovou sazbou 2%. Disponuji kapitálem, který bude použit na poskytování krátkodobých a dlouhodobých speciálních půjček od 20 000 Kč do 500 000 000 Kč vážným a zájemcům. Díky široké škále poskytovaných finančních půjček může tuto půjčku získat téměř každý, mé úvěrové podmínky jsou velmi přehledné a jednoduché. Pro další informace nebo žádost o půjčku e-mail: Barbo­rako­lino­vas@gm­ail.com

loan Offer
29. 12. 2023 13:48

I am a private money lender that give out fast cash interest rate of 2% no collateral required. all cash amounts and currencies, if interested TO started no matter your location (WhatsApp) number +918131851434 sumi­tiho­melen­d@gma­il.com Web http­://su­miti­lendin­ghome­.in
Mr. Damian Sumiti
Regards,

Pavel Jiri
25. 12. 2023 04:28

Pavel Jiri
25. 12. 2023 04:27

Pavel Jiri
25. 12. 2023 04:27

Turon Patrik
18. 12. 2023 02:45

Nabídka půjček
ať už jde o projekt, nebo potřebujete peníze z nějakého jiného důvodu nebo z čehokoli chcete. Jsme připraveni poskytnout půjčku každému, kdo má nárok na vrácení peněz. Sdělte mi velikost vaší žádosti o půjčku a její délku. Kontaktujte mě prosím: - Finanční pomoc, - Půjčka okamžitě, - Nebankovní půjčka, - Půjčka na konsolidaci, - Půjčka na vaše projekty, - Půjčka na podporu rodiny, - Půjčka na školení vašich dětí. - Půjčka pro vaše potřeby. kontaktujte mě: Roller­domi­nika@­gmail­.com

Turon Patrik
18. 12. 2023 02:43

Spolehlivou rychlou půjčku za méně než pár minut.


nabídka půjčky od 30.000 Kč do 90.000.000 Kč při úrokové sazbě 2%. Můžete ji splatit (12 - 300 měsíců). Představuji vám své oblasti pomoci: Roller­domi­nika@­gmail­.com
- Finanční pomoc,
- Půjčka okamžitě,
- Nebankovní půjčka,
- Půjčka na konsolidaci,
- Půjčka na vaše projekty,
- Půjčka na podporu rodiny,
- Půjčka na školení vašich dětí.
- Půjčka pro vaše potřeby.
Dostanete úvěr ve vší upřímnosti a rychle do 1 hodin, váš úvěr vám bude poskytnut bankovním převodem úspěšně a bez jakéhokoli protokolu, vy, kdo to potřebuje, naléhavě. Žádáme vás, abyste nás kontaktovali , tady jsou naše kontakty: E-mail: Roller­domi­nika@­gmail­.com

Vladimir Skopik
10. 12. 2023 02:17

Potřebujete soukromou půjčku?

Potřebujete okamžitou půjčku hned teď? Potřebujete půjčku k vyřešení svých finančních problémů? Kolik si chcete půjčit? Nyní jste úspěšně bez odkladu vložili půjčku na svůj účet. Poskytnu vám (50 000 Kč - 40 000 000 Kč) s úrokovou sazbou 3%, půjčku můžete splácet od 1 do 30 let. Půjčka bude připsána na váš účet v době podání žádosti. Požádejte nyní o půjčku zde: brabec­.expres­nipuj­cka01@­gmail­.com.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.