Janečkova bohyně Lilia: Šokující přiznání o nevěře! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Janečkova bohyně Lilia: Šokující přiznání o nevěře!

Tři roky tvoří pár historička Lilia Khousnoutdinová (32) a matematik Karel Janeček (47). Ten je znám především jako nezkrotný milovník žen, který dokonce aktivně prosazoval mnohoženství. Vztahem s Liliou se však jeho postoj k partnerství změnil...
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

mbmb
11. 10. 2020 14:38

Šeredný rezavec ,buran zakomplexovaný se úplně nejhůř zachoval ke krásné lékárníci na Silvestra v přímém přenosu. Rodiče mu nasypali prachy ale to je nic ,blbecek může šokovat jen blbku

-bello-
11. 10. 2020 13:08

No je vidět, jak je blbá .Když si ho namlouvala, brala ho tak, že mnohoženství patří k jejich vztahu/nevztahu.
Tahle blbka mluvené slovo moc nedává.Hezky si ji podal Kraus. Je to neurotická ženská a ty mají v popisu své dg. - zblbnout chlapa . Tedy nic nového pod sluncem. Ale já nikdy nepochopím Evropany co si začnou s východním myšlením. Nemají to v genech, je to marná snaha se " deformovat. " Jenže Janečkova " bohyně " je genově odněkud ze stepí Ruska a tam to mají, možná ( ? ) jinak. Já jsem Středoevropanka ."Bohyně" je mi zdravě k smíchu .

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.