Rychtář sprostě napadl Partyšovou! Proč ji tituloval vulgárním výrazem pro dámské přirození? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 3. prosince 2023

Svátek slaví Svatoslav, zítra Barbora

Rychtář sprostě napadl Partyšovou! Proč ji tituloval vulgárním výrazem pro dámské přirození?

Pokud je v něčem Josef Rychtář opravdu dobrý, tak je to tvoření si nepřátel.
Pokud je v něčem Josef Rychtář opravdu dobrý, tak je to tvoření si nepřátel. (Aha! - Marek Pátek, Pavel Machan, koláž Ahaonline.cz)

Sedí zavřený ve vile v Uhříněvsi a utápí se v žalu. Nejen proto, že přišel o ženu Ivetu Bartošovou (†48), ale i o slávu, který mu život s ní přinesl. Není divu, že Josef Rychtář (56) ztrácí nervy. Kromě každotýdenního vyhrožování sebevraždou teď přidal i útoky na jiné.

Jeho zlobu odstartovala informace, která včera proběhla na Ahaonline.cz. Jednalo se o vyjádření Gábiny Partyšové, která na Nově zavzpomínala na akci, kterou moderovala a kam Bartošová dorazila slušně řečeno společensky unavená (CELÝ ČLÁNEK ZDE). To Rychtáře rozčílilo.

 „Vůbec se nedivím, že Kokta Partyšovou opustil! Ať si tak ku*da nejdřív zamete před vlastním prahem, než se začne vyjadřovat k problémům jiných,“ řekl Blesku, zatímco Gábina je jeho útok reagovala naprosto klidně a Rychtářovi na dálku doporučila, aby si ten záznam Novy pustil, že pak si udělá vlastní obrázek.

Partyšová přitom není jedinou, na koho Rychtář zaútočil. Jeho obětí se stal i Janis Sidovský (46), byť v tom byl rovněž nevinně. Vdovec se totiž v souvislosti s pořádáním letošních Královen popu, kde se bude vzpomínat na zesnulou Ivetu Bartošovou, měl dozvědět, že Sidovský označil pohřeb, který byl v Strašnicích, za nedůstojný. A hned to producentovi vpálil. „Ivetka měla důstojný pohřeb a tenhle člověk nemá právo říkat, že neměla důstojné rozloučení,“ burácel Rychtář, ani si ověřil fakta. Janis totiž nic takového neřekl…

Josefe Rychtáři, není čas zvednout telefon a omluvit se za unáhlené výroky?



Přečtěte si
pozorovatel2013
26. 8. 2014 • 09:49

Rychtari, ty debile vyjebanej, nadavat umis, jen co je pravda, ale co jsi dokazal za svůj život ty? hovno! jen okrádat a nicit lidi kolem sebe, seber se a vypadni třeba na koleje a počkej na nejblizsi vlak, venm sebou verne kamarady- Standu a Veselého! Jsi nula a nulou zustanes blbecku

charmed18
25. 8. 2014 • 08:26

Přesně

charmed18
25. 8. 2014 • 08:24

Rychtář je hovado, ale Bartošová chlastala první ligu dávno před ním. Záznamů, kdy došla na akce sežraná jako doga, je dost. Jaká šla - takovýho potkala, alkoholka. Magor se teď snaží oprášit její pověst, ale udělal by líp, kdyby se staral o vlastní a někam zalezl.

notototeda
22. 8. 2014 • 12:56

Ne jen hysterický aji hystorický,to co on ještě snad nikdy nikdo nepředvedl, měl by dostat oscara

hejhej
22. 8. 2014 • 09:44

notototeda: Primitivní hulvát a násilník se neumí jinak prezentovat, je to hysterický blb.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.