Další rozchod v ULICI? Zachrání vztah Gábiny a Vaška větší byt nebo už nic? HLASUJTE! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 30. září 2022

Svátek slaví Jeroným, zítra Igor

Další rozchod v ULICI? Zachrání vztah Gábiny a Vaška větší byt nebo už nic? HLASUJTE!

Zažije Ulice další rozchod?
Zažije Ulice další rozchod? (TV Nova)

Gábina (Aneta Krajčíková) a Vašek (Patrik Děrgel) neprožívají zrovna nejšťastnější období. Kromě starostí se školou, prací a denním provozem na ně začíná doléhat malý prostor garsonky, ve které bydlí. A vypadá to, že tím problémy nekončí.

Vašek, který se zanícením prolézá jeskyně a hodiny dokáže mluvit o kvalitě podzemní vody, bude možná dobrým odborníkem na vodní zdroje, ve vztazích ale poněkud tápe. Poté, co Gábinu přebral Hynkovi a připravil ho tak i o syna, to totiž vypadá, že sám neví, co si s rolí táty počít. Nemluvě o tom, že se ve volné chvíli poněkud příliš sblížil se servírkou z tamního baru.

Rozejdou se Gábina s Vaškem?

Nicméně Gábina i Vašek si stále myslí, že za všemi jejich problémy je život v miniaturním bytě, kde si zkrátka čas od času lezou na nervy. A pořád se jim nedaří našetřit dostatek peněz na to, aby si mohli pronajmout něco většího. Hlavně Gábina doufá, že větší byt jim umožní se nadechnout a dodá jejich vztahu další energii.

Ale je tomu skutečně tak? Opravdu větší byt dokáže opravit pochroumané vztahy a z Vaška udělat dobrého tátu, když sám o sobě říkal, že se jednou vidí na Blízkém východě, kde bude pracovat jako speleolog a biochemik? Hodně prozradí už dnešní díl Ulice. Co si však myslíte vy?

Anketa

Vydrží vztah Gábiny a Vaška?
Celkem 1786 hlasujících

Autor:  ph

Přečtěte si
ferdinand6
29. 5. 2014 • 23:34

Uff, ještě, že tu blbinu nesleduji. Už by mi z toho "drama a napětí" asi praskla hlava.

evicka55
29. 5. 2014 • 07:31

Ti dva se k sobě nehodí. Vašek je moc mladý na to aby zvládal povinnosti s domácností a opatrováním clapce Gábiny.Zákonitě to musí končit rozchodem.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.