Poslední den Bočanové na Primě: Proč Márinka odcházela s pláčem? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 22. května 2025

Svátek slaví Emil, zítra Vladimír

Poslední den Bočanové na Primě: Proč Márinka odcházela s pláčem?

I když Bočanová slibovala velký mejdan, zřejmě se nekonal. Hned po vysílání totiž odjela i s dcerou domů.
I když Bočanová slibovala velký mejdan, zřejmě se nekonal. Hned po vysílání totiž odjela i s dcerou domů. (Foto Aha! – Marek Pátek, Pavel Machan, reprofoto FTV Prima)

Vyhazov z Top Star magazínu nesla Mahulena Bočanová (47) velmi těžce. Teď se loučí s moderováním VIP zpráv. Tentokrát ale s úsměvem a na vlastní žádost. Odchodem paradoxně nejvíce trpí dcera Márinka (12).

Výpověď si totiž vydupala Bočanová sama. Prý kvůli nedostatku času.  „Mám teď hodně natáčení a spočítala jsem si, že bych neměla jediný večer volný,“ vysvětlila deníku Aha! své rozhodnutí Mahulena.

„Ale s kolegy se na Primě budeme normálně vídat, vlastně se nic nezmění, jen nebudu už moderovat,“ prozradila Bočanová, která se prý na své poslední vysílání nijak zvlášť nepřipravovala. „Je to večer jako každý jiný. Jedině snad, že koupím basu šampaňského a večer to tam pak pořádně zapijeme,“ smála se herečka, která právě získala hlavní roli v nově připravovaném muzikálu Sněhová královna.
Mámin odchod z televize ovšem oplakala Márinka. Malá parádnice si totiž zvykla na péči prima maskérek. „Vždycky, když holky nalíčí mě, tak jí dělají vlásky a také ji namalují. Máňa se tam vždycky hrozně těší,“ řekla před časem Mahulena s tím, že jsou v devět doma na společnou večeři i pohádku. Márinka se teď holt bude muset líčit chvilku sama...



Přečtěte si
xsedmikraska
30. 7. 2014 • 16:59

Bočanová byla mnohem lepší moderátorka, než Partyšová a Gottová! Její moderování mělo jiskru a šmrnc. Bylo osobité a vyznívalo opravdově. Třeba Gottová mi přijde taková vyumělkovaná a úsměv má někdy v křeči. Já fakt netuším, podle čeho televize vybírá. Co se týká osobního života Bočanové, uvědomujete si, že vychovávat dítě se zdravotním problémem není žádná legrace? Malá vypadá spokojeně a já ji přeji, aby mamince dělala jen samou radost. Nemyslím si ale, že je Bočanová na vše sama. Její dcerka má snad i tátu, kterému není lhostejná!

jakeline
26. 5. 2014 • 15:32

Že se Márinka nevdá není jisté ten kdo to psal je asi věštec nikdo neví nic co bude za pár let!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.

Známé celebrity
Agáta Hanychová • Anna K. • Anna Slováčková • Artur Štaidl • Bolek Polívka • Dagmar Havlová-Veškrnová • Dagmar Patrasová • Daniela Písařovicová • Dominika Gottová  • Eva Burešová • Eva Samková • Felix Slováček • Filip Blažek • František Ringo Čech • Hana Gregorová • Hana Zagorová • Helena Vondráčková • Hynek Čermák • Iva Kubelková • Ivana Gottová • Iveta Bartošová • Jakub Prachař • Jan Čenský • Jan Kraus • Jana Adamcová Nováková • Jana Boušková • Jaroslava Obermaierová • Jiří Bartoška • Jiří Krampol • Jiřina Bohdalová • Jitka Čvančarová • Josef Kokta • Karel Gott • Karel Šíp • Kate Middleton • Kateřina Brožová • Libor Bouček • Linda Rybová • Lucie Bílá • Lucie Borhyová • Lucie Šafářová • Lucie Vondráčková • Lukáš Vaculík • Mahulena Bočanová • Marek Eben • Marta Kubišová • Martin Dejdar • Michal David • Monika Marešová-Poslušná • Ondřej Gregor Brzobohatý • Pavla Tomicová • Petr Janda • Rey Koranteng • Sára Affašová  • Sara Sandeva • Simona Krainová • Štefan Margita • Taťána Kuchařová • Tatiana Dyková • Tereza Kostková • Tomáš Plekanec • Václav Neckář • Veronika Arichteva  • Veronika Gajerová • Veronika Žilková • Vojtěch Dyk • Vojtěch Kotek • Zdeněk Pohlreich • princ George • princ Harry