Bartošová má pykat za to, co prováděla v opilosti. Padlo první trestní oznámení… | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 26. ledna 2022

Svátek slaví Zora, zítra Ingrid

Bartošová má pykat za to, co prováděla v opilosti. Padlo první trestní oznámení…

Tato fotka se stala kultem. Iveta nicméně v té době bývala zcela mimo.
Tato fotka se stala kultem. Iveta nicméně v té době bývala zcela mimo. (Zdeněk Macura, Aha! - Pavel Machan, koláž Ahaonline.cz)

Comeback Ivety Bartošové (47) zřejmě čeká drastické zpomalení. Kvůli tomu, co vypustila z úst v době, kdy byly pod vlivem cucíků a čert ví čeho ještě, ji totiž její bývalý italský milenec chce hnát k soudu. A už na svou „Ex“ podal trestní oznámení…

Návštěvy policejních stanic nejsou v rodině Ivety Bartošové žádnou novinkou. Její manžel Pepa je na policii jako doma, v budově soudu už by mohl mít už svoje přezůvky. Jenže teď padlo trestní oznámení na jeho manželku Ivetu! Tím, kdo ho podal, není nikdo jiný než její italský exmilenec Domenico Martucci! „Podal jsem na ni trestní oznámení pro pomluvu. Jestli je pro její mozek normální, když člověka veřejně pomluví, že ji nechával o hladu, a navíc měl v plánu prodat ji na orgány, tak je mi jí líto. Ale chci, aby policie podobným nesmyslům už zamezila,“ řekl webu super.cz Ital.

Iveta Bartošová nesmysly o tom, že ji Martucci chtěl prodat na maso a orgány (které by beztak byly zřejmě nepoužitelné), vypustila ze svých rtíků v době, kdy jí v krvi prakticky neustále proudil alkohol a kdy brala různé tlumicí léky. To ji však v očích bývalého milence neomlouvá a hrabě žádá satisfakci! Macura, kterého také Iveta nařkla ze všeho možného, zatím nikdy žádné trestní oznámení na svou lásku nepodal. „I když si třeba pan Macura myslí něco jiného, já rozhodně nejsem přesvědčený o tom, že je Iveta něčí loutka. Je svéprávná a měla by si uvědomit, co o kom říká do médií,“ říká rozhodně Martucci, který podal trestní oznámení i na Josefa Rychtáře za posílání výhrůžných zpráv. Zdá se, že parta ostrých hochů okolo Džambulky bude české soudy zaměstnávat i nadále.Přečtěte si
janka174
31. 1. 2014 • 01:15

Jen si dejte dobrý pozor, do takového průšvihu se může dostat každý. Ještě jste nedožila, abyste si mohla myslet, že právě vy máte vyhráno!!!

janka174
31. 1. 2014 • 01:14

Podle mne v té době byla Iveta nesvéprávná, vlastně ani nevěděla, co říká nebo co dělá. Jestli soud bude spravedlivý, pak myslím , že jí nic nehrozí. Co vlastně udělala tak hrozného? Něco řekla, možná ne pravdu, ale zveřejnili to novináři. Iveta nejezdila opilá autem jako někdo, nikoho na životě neohrozila. Italský ex má spíš vztek, že ho Iveta nepotřebuje. A tímhle sajrajtem obtěžuje soudy. Jako by neměly jiné, mnohem závažnější případy. Já jsem takové tvrzení nikdy neslyšela, ani nikde nečetla, kdo ví, jestli je to pravda?

ferdinand6
25. 1. 2014 • 00:02

Panoptikum.

majojo
24. 1. 2014 • 14:49

Právě, že telenovelu se scénářem psaným buvárem a Novou. A tomu máme věřit? A jestliže podle tvrzení pana hraběte (Mimochodem, má skutečný šlechtický titul nebo si ho přimyslel jako mnozí jeho krajané?) nemá IB zdravý rozum, bude zbyvena právní zodpovědnosti a Martucci utře ústa. Ovšem do té doby bude exhibovat v pokračování telenovely.

majojo
24. 1. 2014 • 14:43

To říká on, že do ní investoval spoustu peněz.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.