V roce 2013 si řeklo "ANO" 19 slavných párů: Jaká byla svatba? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 5. června 2023

Svátek slaví Dobroslav, zítra Norbert

V roce 2013 si řeklo "ANO" 19 slavných párů: Jaká byla svatba?

Fotografie
Fotografie (internal)

Ano! Kouzelné slovo,  které touží slyšet každý zamilovaný člověk, si tento rok řeklo hned 19 slavných párů. A přestože všichni vyslovili před oltářem nebo v obřadní síni stejné slůvko, svatba byla pokaždé jiná.

Nečekaná
Nevěsta: Iveta Bartošová (47)
Ženich: Josef Rychtář (55)
Datum svatby: 24. září
Svatba, která měla být až koncem roku, přišla jako blesk z čistého nebe v září. Šaty měla zpěvačka z půjčovny, lodičky po obřadu vyměnila za tenisky a na hostině pro přátele odolala alkoholu.

V zahraničí
Nevěsta: Tereza Kerndlová (27)
Ženich: René Mayer (42)
Datum svatby: 9. srpna
Tereza se za dlouholetého partnera provdala v Las Vegas. Obřad byl ve svatební kapli a celý ho z Česka sledovali přes webkameru rodiče Terezy i Reného. 24. 8. byla oslava na Moravě u Kerndlových.   

Indiánská
Ženich: Tomáš Klus (27)
Nevěsta: Tamara Kubová (24)
Datum svatby: 7. září
S milovanou Tamarou si řekli ano nejdřív při netradičním obřadu v lese, kde byli oblečeni v indiánském. Teprve až po měsíci došli na úřad, kde nabyl jejich sňatek oficiální platnost.Romantická
Nevěsta: Vlaďka Erbová (32)
Ženich: Tomáš Řepka (39)
Datum svatby: 22. července
Veselka proběhla nedaleko Karlštejna v zahradách luxusního hotelu Mlýn. Samotný obřad se konal za přítomnosti desítek hostů. Mezi nimi ale chyběla Řepkova dcera Veronika (17).

Dvojitá
Nevěsta: Agáta Hanychová (28)
Ženich: Jakub Prachař (30)
Datum svatby: 20. dubna
Pár se rozhodl vzít při tajném obřadu v holetu Esplanade v Mariánských Lázních. O svatbě nevěděli ani rodiče snoubenců. Proto se 24. května konal druhý obřad v kostele v Uněticích.

Mezinárodní
Nevěsta: Veronika Nová (27)
Ženich: Biser Arichtev (36)
Datum svatby: 1. srpna
Kromě hrstky známých o svatbě v Park hotelu Popovičky nedaleko Prahy nikdo nevěděl. Herečka si sama navrhla šaty a za družičky jí šli Nikol Štíbrová (27) a Martina Pártlová (34).

Skromná
Nevěsta: Marta Ondráčková (30)
Ženich: Jakub Dřímal (22)
Datum svatby: 26. července
Moderátorka Snídaně s Novou to pojala hodně skromně. Obřad se konal na zámečku Klokočov na Vysočině. Za svědka jí šla zpěvačka Míša Nosková (30) a zúčastnilo se jen 15 lidí.

Církevní
Nevěsta: Šárka Cojocarová (24)
Ženich: Karel Klemens (30)
Datum svatby: 29. června
Česká Miss 2011musela hodně dlouho vybírat svatební šaty, protože byla v šestém měsíci. Obřad se odehrával v malém kostelíku nedaleko Ostravy, kam se sjelo celé příbuzenstvo.

Zámecká
Nevěsta: Zora Kepková (22)
Ženich: Míra Hejda (29)
Datum svatby: 15. června
Zatímco zasnoubení moderátorky proběhlo v přímém přenosu Snídaně s Novou, svatba se odehrála v tajnosti na zámku Blatná, kde se točila pohádka Šíleně smutná princezna.

Trojnásobná
Ženich: Jiří Pomeje (48)
Nevěsta: Andrea Šťastná (24)
Datum svatby: 31. května
Pomeje si vzal těhotnou přítelkyni už v lednu v Thajsku, pohádkový obřad proběhl 1. 6. na zámečku Třebotov u Prahy, právoplatný obřad byl o den dříve na radnici Prahy 11.

Retro
Ženich: Pavel Novotný (32)
Nevěsta: Veronika (28)
Datum svatby: 27. dubna
Protekční spratek si v kostele Sacre Coeur vzal Veroniku, se kterou už měl dceru Lauru (1). A protože má rád extravaganci, do kaple svatební hosty dovezl speciální autobus.

Venkovská
Nevěsta: Lucie Hadašová (27)
Ženich: Jaroslav Bednář (37)
Datum svatby: 8. července
Miss ČR 2007 řekla ano po čtyřech letech vztahu otci dcery Denisy (3) na vinici v jihomoravském Zaječí. Obřad se konal pod širým nebem za přítomnosti rodiny a nejbližších přátel.

Z rozumu
Ženich: Jakub Smolík (53)
Nevěsta: Petra  (29)
Datum svatby: 1. června
Zpěvák si dlouholetou přítelkyni Petru a matku dcery Petry (6) a syna Jakuba (1) vzal po roce od zasnoubení. Obřadu v kostele se účastnili jak blízcí a kamarádi, tak obě zpěvákovy děti.

Velkolepá
Nevěsta: Lucie Hřebačková (28)
Ženich: Václav Klaus mladší (44)
Datum svatby: 25. února
Syn exprezidenta řekl Lucii ano po dvouapůlletém vztahu. Studentku sbalil v baru v pražských Kobylisích jen pár měsíců poté, co odešel od své ženy Kamily (40), se kterou má tři děti.

Supertajná
Nevěsta: Jana Nagyová (49)
Ženich: Petr Nečas (48)
Datum svatby: 21. září
Expremiér si svou někdejší šéfsekretářku vzal za přísných bezpečnostních opatření. Falešné kolony aut, místo i termín. Krycí označení. O svatbě do poslední chvíle věděli jen nejbližší.

V tichosti
Nevěsta: Šárka Záhrobská (28)
Ženich: Antonín Strach (44)
Datum svatby: 13.  dubna
Nejlepší česká sjezdařka a její bývalý kondiční trenér se vzali po několikaleté známosti jen se svědky v pražském Radotíně. Do nové sezony tak Šárka vyrazila pod příjmením Strachová.

Fotbalová
Nevěsta: Denisa Hamerníková (36)
Ženich: David Jarolím (34)
Datum svatby: 6. září
Bývalá fotografka Aha! si vzala fotbalistu Mladé Boleslavi, s nímž už má Ellu (3) a Lucase (0,5). Na veselce nechyběl ženichův otec a fotbalový kouč Karel i bratr Lukáš, rovněž fotbalista.

Civilní
Nevěsta: Zlata Adamovská (54)
Ženich: Petr Štěpánek (65)
Datum svatby: 28. června
Herci seriálu Ordinace v růžové zahradě se vzali na přísně utajeném obřadu, kterého se zúčastnili jen nejbližší snoubenců. Svatba byla v Česku, zásnuby proběhly v Keni.

Komorní
Nevěsta: Veronika Freimanová (57)
Ženich: Vladimír Bouček (57)
Termín svatby: 7. září
Hvězda seriálu Cesty domů se tajně provdala za architekta, se kterým chodila tři roky, na zámku v Písku. A jak sama prozradila, šlo o hodně malou svatbu se 12 hosty.

Zítra čtěte o rozchodech
Proč zkrachovaly vztahy Anety Vignerové, Richarda Krajča nebo Libora Boučka...

Autor:  zej

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.