Víte, jak vypadá Kanyzova nebo Hámova manželka? Muži Krainové či Postlerové? Ne? Tak se podívejte! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 3. června 2023

Svátek slaví Tamara, zítra Dalibor

Víte, jak vypadá Kanyzova nebo Hámova manželka? Muži Krainové či Postlerové? Ne? Tak se podívejte!

Partneři žijící ve stínu slavnějších protějšků jsou často zajímavé osobnosti.
Partneři žijící ve stínu slavnějších protějšků jsou často zajímavé osobnosti. (Foto: Aha! - Karel Kopáč, koláž Ahaonline.cz)

Často žijí ve stínu svých slavných protějšků, ale i oni bývají zajímavými osobnostmi. Řeč je o partnerech celebrit, které bychom při setkání na ulici třeba ani neregistrovali. Proto vám přinášíme několik zajímavých snímků, kde můžete vidět takové páry pohromadě.

Simona Postlerová (49) je známou tváří především pro seriálové fandy a divadelní příznivce. S manželem, hudebníkem Zdeňkem Hráškem má dvě děti, a to Damiána a Magdalénu. Sympatický kytarista přišel o oko kvůli zhoubné rakovině.

Simona Postlerová s manželem Zdeňkem Hráškem.

Bývalý herec, dnes už jen malíř Jan Kanyza (66) je ženatý s manželkou Žofií, která ho vydatně podporovala během soudních úperipetií ohledně nařčení kolegy Vítězslava Jandáka, který tvrdil, že na něj charismatický herec donášel STB. Žofie je numeroložka a má s ním dceru Báru.
Jan Kanyza se svou ženou Žofií.

Ondřej Hejma (62) má za ženu lékařku Vladimíru, se kterou má dvě děti, staršího syna Jana a mladší dceru Terezu. I oblíbený porotce talentových soutěží a zpěvák Žlutého psa je veden ve spise STB, říkali mu Rony.
Ondřej Hejma s manželkou Vladimírou.

Komik a herec Aleš Háma (40) se příliš ve společnosti své ženy neukazuje. A přitom se rozhodně nemá za co stydět. Jeho atraktivní žena Gabriela je bývalou tanečnicí a v současnosti se věnuje scénografii a interiétrovému designu. Aleš a Gábina spolu mají dva syny.
Aleš Háma s manželkou Gabrielou.

Simona Krainová (40) se provdala za syna kontrabasisty Vágnera, podnikatele a taktéž Karla. Letos si jejich manželství prošlo drobnou krizí, protože vytížení manželé se téměř nevídali. Proto své dva syny nechali hlídat prarodičům a odletěli společně relaxovat do Mexika. A to jim prý náramně pomohlo...
Simona Krainová s manželem Karlem Vágnerem.Přečtěte si
dandova
26. 12. 2013 • 18:01

Pozdě, ale přece - Jiroušku, no ták, fakt nebyla tak hrozná, no, ...

jirousek12
15. 12. 2013 • 13:28

Kanyzová byla opice už za mlada.

dandova
10. 12. 2013 • 13:42

Jako Verešová, počká, až se fotografové vyřádí, pak vrazí děti chůvě.

dandova
10. 12. 2013 • 13:42

Paní Kanyzová byla kočka, vlastně pořád je, úměrně věku.

honzina
10. 12. 2013 • 07:43

Já bych jí dala Mexiko, pořídila si na starý kolena děti a teď na to nemá, k.rá.va šeredná, tak je strká po babičkách, aby mohla trajdat, rajda jedna.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.