Podivná Krajčova logika aneb už zase káže vodu, pije víno! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 4. března 2024

Svátek slaví Stela, zítra Kazimír

Podivná Krajčova logika aneb už zase káže vodu, pije víno!

Karin si myslí, že to je láska. Vyvede jí Richard z omylu?
Karin si myslí, že to je láska. Vyvede jí Richard z omylu? (Foto: Aha! - Pavel Machan, Marek Pátek, Roman Souček, Jiří hadač, Facebook.com, koláž Ahaonline.cz)

Je to pár týdnů, co se provalil zatím poslední větší skandál pěvce ověnčeného pochybnými Slavíky. Druhé manželství opustil pro nutkavou lásku k nové ženě. Naposledy to odnesla Martina Poulíčková (34) a jejich děti Richard (4) a Berenika (2,5). A k tomu čtyřletá Karin Babinské (39) s dnes již bývalým partnerem.

Jako by se nic nestalo

Po měsících skrývání nemanželského poměru a ponižujícího statutu "paroháčů" pro bývalé partnery nevěrníků, musel se Krajčo pod neustálým tlakem médií "pochlapit". Na premiéru filmu Křídla Vánoc dorazil už s aktuální milenkou Karin Babinskou. Od té doby se přestal schovávat a opět rozdává rozumy na všechny strany.


Babinská věří, že od Krajča dostává pravou lásku

Nyní o peripetiích s dvojitou nevěrou promluvila i Babinská, která s Krajčem podvedla svého dlouholetého partnera Martina Doubu. S tím má čtyřletou dcerku. A zdá se, že jí vůbec nemrzí, že pomohla zničit nejen svou, ale i Richardovu rodinu. To, že Krajčo má pověst proutníka ji neznervózňuje.
Sama vše obhajuje v Lidových novinách: "Když jsem začínala točit, žila jsem vlastně velmi spokojený život. Byla jsem zvědavá, co mi ten film přinese. Dostala jsem ten největší dar, lásku," básní Babinská. Přitom podle svých slov v nalezení "toho pravého" příliš nevěří: "Věřím, že všichni takového partnera tady na Zemi někde máme, jenže pravděpodobnost, že ho potkáme, je poměrně malá.“
Krajčo je zas chytrý jak radio
Krajčovi už mezitím otrnulo, a tak je ho všude plno. Jednou dopálí Karla Gotta svým prohlášením o kvalitě oceněných Slavíků, podruhé měl v opilosti dělat sexuální návrhy miss Gábině Kratochvílové (23).  "Nechtěl bych, aby moje děti poslouchali Řezníka," tvrdí nejnověji. Co si myslí o životě dětí v neúplných rodinách, o tom se nám zatím Krajčův komentář nedonesl. Jaký to dává smysl vám?Přečtěte si
propanajana
25. 12. 2013 • 09:59

Rozvrácená rodina. Horor. Chudáci děti. Možná. Možná ne. Třeba je normální spolu celý život naopak nevydržet. Třeba bychom se spíš než rituálu vdávání měli učit rituálu rozcházení. Jak to udělat hezky. Jak spolu dál vychovávat děti a mít se rádi. Když jsme se doteď rádi měli. Ale nevim. Vy víte?

kov3
3. 12. 2013 • 18:35

..opravene....

kov3
3. 12. 2013 • 18:35

tak a je to uz oprvene..a ty budes asi az hlboko podpriemerny inteligent...

raketomet
3. 12. 2013 • 10:40

...jste opravdu mozkovny...obě dvě...kdybyste si přečetly ten článek, tak vám to dojde...moc vtipný to sice není, ale smysl to dává. Průměrně inteligentní člověk si to přebere vy tu.pý ko.zy!

mumla
3. 12. 2013 • 10:39

A tak ono to odpovídá. Nadpis nedává smysl, článek už vůbec ne, protože i kdyby to rčení bylo správně, nějak k obsahu článku nepasuje. Ale co, něco se odevzdat musí, že jo.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.