Neuvěřitelná proměna: Bartošová vypadá skvěle a prozrazuje, co za tím je! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 8. srpna 2022

Svátek slaví Soběslav, zítra Roman

Neuvěřitelná proměna: Bartošová vypadá skvěle a prozrazuje, co za tím je!

Iveta Bartošová pořádně prokoukla!
Iveta Bartošová pořádně prokoukla! (Profimedia.cz, Facebook, koláž Ahaonline.cz)

Zapomeňte na bezvládné Džambulčino tělo z italské pláže! Iveta Bartošová šla do sebe. Zhubla, nechala si prodloužit vlasy a snaží se dokonce pracovat. Co jí vlilo novou energii do žil?

Bartošová dokonce vyrazila i před televizní obrazovky a vystoupila ve VIP zprávách. Samozřejmě v doprovodu svého manžela Pepy Rychtáře, bez kterého nedá v posledních měsících ani ránu. Její bývalý bodyguard má stále tendence ji chránit a během některých rozhovorů ji ani nepustí ke slovu. Tentokrát byla situace jiná a Iveta bez problému mluvila sama za sebe.

Zpěvačka přiznala, že velkou motivací pro ni je to, že se konečně musí postavit na vlastní nohy. Má plno závazků, které musí splnit. „Pomalu vydělávám peníze. Splácím dluhy. Josef mi s tím splácením pomáhá. Zachránil mi dům, protože mě chtěli vystěhovat,“ přiznala zpěvačka ve vysílání. Sama plánuje mnoho koncertů, i když ten poslední ve Vlašimi dopadl (opět) katastrofálně. Možná teď chce fanouškům dokázat, že ještě nepatří do starého železa.

Bartošová také výrazně prokoukla po sňatku s Rychtářem a opětovné spolupráci s léčitelem Saavedrou. Pepa drží Ivetu od »čucíků« dál a Iveta chodí pravidelně na léčení. Tak snad bude v takovém životním stylu i nadále pokračovat, protože rozdíly jsou vskutku viditelné!Přečtěte si
hejhej
29. 10. 2013 • 20:09

lillyli: Bartošová je blbá a Rychtář je primitiv.

illis
29. 10. 2013 • 18:31

Docela jsem žasla nad tím jejím proslovem u Laďky Něrgešové, pěla tam na sebe chválu , nebyla jsem z toho dvakrát odvázaná. Hlavně Pepan, jaký on je VIP, spíše tak PIP, ale nic jiného. Ty jeho hnusné zuby , to jí zřejmě nevadí.

hejhej
29. 10. 2013 • 17:46

raber: Iveta není zbavená svépravnosti,chlastá několik let, střídala chlapy, za všchno si může sama. Vydává se za zpěvačku a několik let nezpívá, naživo naposledy před 2 1/2 falešně, opilá na Staromáku, jinak 2x za rok na "kapříka". Kdyby se necpala s hloupýma řečma do TV a bulváru a dala se pořádně do pořádku, nebyla k smíchu a odsouzení. Stle jí máme v živé paměti ne jako zpěvačku, ale pomočenou, prolhanou alkoholičku.

raber
29. 10. 2013 • 17:27

Ano Iveta vypadá dobře a proč?Protože ji ten prasák Rychtář dopoval léky,aby měl nad ní moc a sám se mohl stavět do toho lepšího světla.Jak moc je nemocná a neschopná,to Rychtář o ni trousil zbabělec a srabjak on se o ní musí chudák starat.On ji likvidoval a Macura musel hodně trpět,když věděl o co jde a nikdo mu nevěřil a jěště si z něho dělali a dělají legraci.Je to vše složitější,ale kdo je ochoten se VÍCE zamyslet?Málo kdo,protože je jednodušší toto vše odsoudit a tudíž sebe povýšit,jak šikovný(á)jsem,že nejsem jako oni,že národe?

mirkazam
29. 10. 2013 • 17:12

Jaká nešťastná žena ? Hlavně té osobě chybí soudnost.Mlet do nekonečna, že se chystá zpívat je opravdu k smíchu. A o jakém repertoáru mluví? Vždyť je to všechno jenom výplod jejího chorého mozku !! Propálila se před celým národem,a měla by když je tak šťastná zalézt,a užívat si štěstí s Pepou.....

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.