Sexy trapas: Sabina Laurinová (41) ukázala stále pevná ňadra! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 24. června 2024

Svátek slaví Jan, zítra Ivan

Sexy trapas: Sabina Laurinová (41) ukázala stále pevná ňadra!

Sabina si sedla na motorku tak, že obě nohy měla na jedné straně. Na její účast v MotoGP to opravdu nevypadá...
Sabina si sedla na motorku tak, že obě nohy měla na jedné straně. Na její účast v MotoGP to opravdu nevypadá... (Profimedia.cz)

Odkvétající princezna a matka dvou dětí Sabina Laurinová (41) dokázala, že má ještě čím zaujmout. Během fotografování na silné motorce odhalila nevědomky mnohem víc, než tušila. S těmihle dvojkami si pohrával zpěvák Pepa Vojtek (48) i zubař Karel Kameník (46).

Ke svlékání alkohol nepotřebuje

Seriálová alkoholička z nováckých Doktorů z Počátků na sebe umí upornit, aniž by musela vymetat party celebrit. Není divu, alkohol si ve skutečnosti moc nedopřává.  „Dám si skleničku vína i pivo piju ráda nebo nějaké osvěžující koktejly. Ale alkohol mi obecně nedělá dobře,“ prozrazuje na sebe Sabina.

Neposlušná prsa

Silné motocykly a ženská krása k sobě patří a v případě herečky Laurinové se to jen potvrzuje. Stačil neopatrný předklon v letních šatičkách a fotografovi i kolemjdoucím se naskytl překvapující pohled. Nezbývá než doporučit pečlivé studium fotodokumentace v galerii!Přečtěte si
fiat
16. 5. 2015 • 18:01

Jak to víte? Někdo si prsou ani nevšimne. Samozřejmě, že se předklonila schválně, tyhle modrooké blondýnky jsou často pervezní.

prroud
30. 8. 2013 • 11:05

Zakladni otazka...........co mi je do prsou Laurinovy???????????? A co mi je vubec do cely Laurinovy???? To je teda uroven,timhle se vubec zabejvat

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.