Tajemství úspěchu Karla Gotta: Projevy mu vymýšlí Karel Šíp! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 23. září 2023

Svátek slaví Berta, zítra Jaromír

Tajemství úspěchu Karla Gotta: Projevy mu vymýšlí Karel Šíp!

Radí Šíp Gottovi i s tím, jak zaujmout Ivanku?
Radí Šíp Gottovi i s tím, jak zaujmout Ivanku? (Profimedia.cz)

Jak je možné, že je Karel Gott (73) stále tak vtipný a publikum hltá jeho projevy? Jeho slova jsou z hlavy textaře a moderátora Karla Šípa (67)!

Přestože Karel sbírá každoročně jedno ocenění za druhým, jeho děkovné řeči jsou vždy originální. A to je právě zásluhou Karla Šípa, který stojí nenápadně v pozadí a přitom funguje jako PR manažer, který utváří mediální obraz Gotta tak, jak ho jeho fanoušci milují.

„Občas poradím, Karel je zpěvák, ne literát. Ví, že když náhodou vyhraje Slavíka, tak se od něj čeká, že nebude říkat banální věci jako ostatní,“ přiznal Šíp spolupráci s Gottem v TV magazínu Dnes.Karel Šíp tak zastává práci, na kterou mají mezinárodní hvězdy celé týmy. „Zřejmě usoudil, že se umím strefit do jeho projevu i myšlení a dokážu věty poskládat tak, aby od něj zněly přirozeně. Ale velmi často mluví spatra i bez mé pomoci,“ dodal moderátor Všechnopárty, podle něhož Gotta moc těší, když se mu podaří publikum rozesmát.

1459572:gallery:true:truePřečtěte si
fiat
27. 1. 2013 • 18:10

tu nepotřeboval zaujímat, ta byla zaujatá, akový babochlap, diplomat.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.