Adamcová znovu riskuje zdraví: V pátek jdu do práce! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

Adamcová znovu riskuje zdraví: V pátek jdu do práce!

Jana už je po operaci doma. Už v pátek chce ale znovu do práce!
Jana už je po operaci doma. Už v pátek chce ale znovu do práce! (Marek Pátek / Paparazzi)

Moderátorka Jana Adamcová (40), která dostala o víkendu propustku z nemocnice na domácí oslavu, jde definitivně domů. Týden po operaci páteře se její život vrací do normálních kolejí.

Těžko říct, kdo má větší radost z návratu, zda režisér Jiří Adamec (65), na jehož bedrech ležel chod domácnosti se dvěma malými dětmi, nebo Jana. „Asi my oba,“ potvrdil deníku Aha! režisér. „Hlavně, že moje žena už neúpí bolestí, bylo strašné se na to jen dívat.


Slavila s Daníkem

V neděli se Jana objevila na skok doma, aby mohla popřát synovi Daníkovi k 7. narozeninám. Měl velkou party. Po krájení dortu se šmouly se děti cachtaly v bazénu. Večer se ale Jana musela vrátit na své nemocniční lůžko. Nyní už její lékař Jiří Chrobok usoudil, že může do domácího léčení a včera ji propustil.


Návrat na obrazovku

Adamcová se sice musí hlídat a nesmí si ještě skoro měsíc sednout, ale jinak se vrací do normálního života. Pořád ještě je přesvědčená, že se v pátek vrátí do Hlavních zpráv na TV Barrandov. Bolesti posledních týdnů jsou zažehnány. „Při moderování stojíme, tak proč bych to neměla zvládnout?“ tvrdí Jana přesvědčivě.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.