Přemek Podlaha: Receptář moderoval na invalidním vozíku. Víme, co se stalo! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 22. července 2024

Svátek slaví Magdaléna, zítra Libor

Přemek Podlaha: Receptář moderoval na invalidním vozíku. Víme, co se stalo!

Přemek Podlaha
Přemek Podlaha (Aha! – Karel Kopáč, Marek Hofman, ara)

Moderátor a ikona všech českých kutilů Přemek Podlaha (74) trpí v bolestech! Při natáčení oblíbené kuchařské soutěže pro pořad Receptář prima nápadů, totiž na schodech došlápl tak nešťastně, že si zlomil kotník! Z Českých Budějovic, kde se natáčelo, tak musel být okamžitě převezen do pražské Nemocnice Na Bulovce, kde podstoupil operaci!

Podlaha je profesionál každým coulem, moderuje proto na vozíčku a s nohou v sádře, jen aby nezklamal své věrné diváky, kterým v televizi už přes půl století servíruje zahrádkářské rady! Do smíchu mu ale moc není.

„Jsem měsíc po operaci. Při natáčení kuchařských soutěží v Českých Budějovicích jsem si zlomil kotník. Na špatných schodech mi ujely nohy,“ vysvětluje Podlaha deníku Aha!, jak k bolestivé nehodě došlo. „Sice natáčím, ale jen velmi málo a nejezdím nikam. Naštěstí už to nebolí tolik, jako ze začátku,“ doplňuje moderátor.

A jak dlouho ještě bude mít moderátor nechtěnou ozdobu na noze? „Zhruba za čtrnáct dní by mi měli sádru sundat, pak mě čeká rehabilitace. Podle pana primáře je na kotník nejlepší vodoléčba, takže mě čekají bublinky a vodní proudy,“ těší se už, i když na výpravu do lázní to v jeho případě nevypadá… „Na to já vůbec nemám čas,“ jen smutně hlesne zaneprázdněný moderátor.Přečtěte si
mandat
25. 6. 2012 • 22:21

Jeho druha zena je desne zla a lakoma.Ta ho ustve a pak si bude hrat na truchlici vdovu.

mandat
25. 6. 2012 • 22:20

Jeho druha zena je desna chamtiva.Ta ho zene do prace.

mandat
25. 6. 2012 • 22:19

Ten ma hladsi oblicej nez Vondrackova a Gottova.Ma operaci vicek,ale co udelal ted, to je mi zahadou.

necekany_vystrik
25. 6. 2012 • 15:09

lépe mu šly politické soutěže o marxismu - 10 STUPNU KE ZLATÉ

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.