Pohřeb Robina Gibba z Bee Gees: Přijede i mrtvý bratr! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. července 2024

Svátek slaví Kristýna, zítra Jakub

Pohřeb Robina Gibba z Bee Gees: Přijede i mrtvý bratr!

Zbědovaný Robin Gibb na jedné z posledních fotek jeho života.
Zbědovaný Robin Gibb na jedné z posledních fotek jeho života. (Profimedia.cz)

Už zítra se bude konat poslední rozloučení s Robinem Gibbem (†62), členem legendární hudební skupiny Bee Gees. Obřad proběhne v úzkém rodinném kruhu, zúčastní se ho tedy jen nejbližší příbuzní a přátelé. Největším překvapením bude účast jeho bratra Maurice! Ten už je totiž devět let po smrti… A přesto přijede!

Když v lednu 2003 Maurice Gibb (†53) zemřel v důsledku neprůchodnosti střev, rozhodli se ostatní členové rodiny z jeho popela nechat vylisovat čtyři fialové drahokamy.

Jeden dostala vdova Yvonne (60), druhý matka Barbara (95), třetí bratr Barry (65) a poslední patřil právě dvojčeti Robinovi. Všechny čtyři kameny se nyní »zúčastní« pohřbu Mauriceova bratra – jako symbol jejich nerozlučnosti a toho, že jsou po devíti letech opět spolu.

Robin Gibb se rok a půl pral s rakovinou střev a jater a náročná léčba ovšem tak oslabila jeho organismus, že 20. května skonal na selhání ledvin.Autor:  kat

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.