»Zlomená« Bartošová: Artur brečí, chce být u mě! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 2. června 2025

Svátek slaví Jarmil, zítra Tamara

»Zlomená« Bartošová: Artur brečí, chce být u mě!

Iveta Bartošová
Iveta Bartošová (FTV Prima)

Zpěvačka Iveta Bartošová si ve VIP zprávách postěžovala, že její syn Artur už nechce bydlet u svého otce Ladislava Štaidla (66), ale chtěl by za každou cenu zas bydlet u ní v Uhříněvsi.

„Artur brečí, chce být se mnou. Tráví u mě každý víkend i přesto, že by měl být u mě jen jednou za čtrnáct dní,“ postěžovala si Bartošová ve VIP zprávách.

Také se ohradila proti tvrzení, že by byla alkoholička. „Nepiji, ale nemůžu se zbavit nálepky alkoholičky. Někdy si dám deci vína, maximálně dvě, což dělá každý, jen já nemůžu,“ tvrdí.

Také vyvrací zvěsti o svých dluzích. „Mám vše zaplaceno, ale nemám nemocenskou, tudíž jsem bez peněz, a nebýt Pepy, tak nemám co jíst,“ dodala.

KAUZA IVETA BARTOŠOVÁ: Vše o zpěvačce na Ahaonline.cz čtěte ZDE, na Blesk.cz ZDE.



Přečtěte si
8bc5
1. 3. 2012 • 12:18

Milé dámy,chtěla bych vidět vás jaká by byla vaše reakce na neustále propírání,zesměšnování od písalků co za každou napsanou blbost dostanou dobře zaplaceno.Takto funguje bulvár.plátek.Dle bulváru I.B.pokud je veselá tak je opilá,když je v depres.náladě (pomalá reč)tak zase bere prášky které určitě zapila alkoholem.Obdivuji I.B. že rozhovory vůbec poskytuje ikdyž dobře zná praktiky bulváru. Někdy mám dojem,že pisálek článků o I.B. stojí 24 hod. u domu Ivety v Uhřiněvsi a sleduje klíčovou dírkou pohyb v domě.Neznám bulvár.plátek,který by postrádal bujnou fantazií a je na čtenáři jak bude na článek reagovat.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.

Známé celebrity
Agáta Hanychová • Anna K. • Anna Slováčková • Artur Štaidl • Bolek Polívka • Dagmar Havlová-Veškrnová • Dagmar Patrasová • Daniela Písařovicová • Dominika Gottová  • Eva Burešová • Eva Samková • Felix Slováček • Filip Blažek • František Ringo Čech • Hana Gregorová • Hana Zagorová • Helena Vondráčková • Hynek Čermák • Iva Kubelková • Ivana Gottová • Iveta Bartošová • Jakub Prachař • Jan Čenský • Jan Kraus • Jana Adamcová Nováková • Jana Boušková • Jaroslava Obermaierová • Jiří Bartoška • Jiří Krampol • Jiřina Bohdalová • Jitka Čvančarová • Josef Kokta • Karel Gott • Karel Šíp • Kate Middleton • Kateřina Brožová • Libor Bouček • Linda Rybová • Lucie Bílá • Lucie Borhyová • Lucie Šafářová • Lucie Vondráčková • Lukáš Vaculík • Mahulena Bočanová • Marek Eben • Marta Kubišová • Martin Dejdar • Michal David • Monika Marešová-Poslušná • Ondřej Gregor Brzobohatý • Pavla Tomicová • Petr Janda • Rey Koranteng • Sára Affašová  • Sara Sandeva • Simona Krainová • Štefan Margita • Taťána Kuchařová • Tatiana Dyková • Tereza Kostková • Tomáš Plekanec • Václav Neckář • Veronika Arichteva  • Veronika Gajerová • Veronika Žilková • Vojtěch Dyk • Vojtěch Kotek • Zdeněk Pohlreich • princ George • princ Harry