Tenista Tomáš Berdych relaxoval u vody: Tohle tělo patří Ester! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 4. října 2023

Svátek slaví František, zítra Eliška

Tenista Tomáš Berdych relaxoval u vody: Tohle tělo patří Ester!

Tomáš Berdych se na melbournské pláži vytasil se svojí sexy postavou. Copak mu říkáte, dámy?
Tomáš Berdych se na melbournské pláži vytasil se svojí sexy postavou. Copak mu říkáte, dámy? (EPA, ČTK/AP, ara)

Kliďte se z cesty, to je můj kluk! Tento jasný vzkaz posílá do Austrálie krásná modelka Ester Sátorová (19). Její přítel Tomáš Berdych (26) si před dnešním čtvrtfi nále tenisového grandslamu vyrazil v Melbourne k vodě a přítomné dámy oslňoval svým vysportovaným tělem.

Hodiny tréninku? Detailní rozpitvání hry soupeře u videa? Kdepak, Berdych zvolil na Španěla Nadala (hraje se od 9.30, vysílá Eurosport) jinou přípravu. Daleko příjemnější. Šel se vycachtat do slaného oceánu, přesněji řečeno do zátoky Port Phillip omývající jižní předměstí Melbourne.

„Mrkejte, jak mi to jde s pálkou,“ ukazoval nejprve své umění při líném tenisu. Pak hupsnul do vyhřáté vody, nechal se na hladině unášet jako rozpustilý lachtan, na břehu pak zapózoval na lehátku. „Austrálii prostě miluju,“ usmál se.

Holky jen vzdychaly při pohledu na vysokého blonďáka s dokonale depilovaným tělem, jenž mimochodem tenisem vydělal čtvrt miliardy korun. Kdyby Ester věděla, jak se bude Tomáš u protinožců nakrucovat, možná raději letěla na druhý konec zeměkoule s ním. Jistota je jistota..Přečtěte si
bobina
25. 1. 2012 • 09:16

Je to nedospělý a urážlivý vzteklounek,který má do chlapa pořádně daleko! Tak od toho bych pelášila hodně daleko!

ochman
24. 1. 2012 • 13:04

..už se rozešel !!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.