Zdrcená Alice Bendová: Přistihli jsme jejího manžela se sexy brunetou! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 4. března 2024

Svátek slaví Stela, zítra Kazimír

Zdrcená Alice Bendová: Přistihli jsme jejího manžela se sexy brunetou!

Bendovi bylo s touto ženou očividně velmi příjemně.
Bendovi bylo s touto ženou očividně velmi příjemně. (Aha! – Martin Hykl, foto pro Aha! – Pavel Machan)

Jen těžko se dá zachránit manželství Alice (38) a Václava (36) Bendových. Tohle máslo na hlavě už záletný manžílek jen tak nesmaže. Deník Aha! totiž Bendu ve středu v noci přistihl v restauraci Na Poříčí ve společnosti neznámé brunety.

A Alice? Ta o jeho nočním výletě neměla ani tušení. Jak asi vypadá společný život těch dvou? Přes veškeré snahy už jejich manželství jen těžko slepí.

Už před půl rokem prasklo, že Benda je své ženě nevěrný. Vyústilo to ve vyhazov z domova v Hodkovičkách, kde všichni společně se dvěma dětmi žili. Pak se ale čím dál častěji vracel domů. Samozřejmě došlo i na tolik obávané slovo rozvod! „Žijeme si vedle sebe každý svůj život, nechci to lepit za každou cenu, to v žádném případě, my dva víme, co se děje, a v tuto chvíli to nechci více komentovat,“ řekla včera deníku Aha! Bendová.

Bendová však neměla ani potuchy o tom, kde a s kým byl v noci její manžel. „Mohl to být kdokoli, já to snad raději ani nechci vědět,“ prohlásila rázně herečka.

Benda s brunetou strávil v restauraci La Republica celý večer. Domů, kde však spala jeho žena a dvě děti – mladší Alička (1) a Vašík (4) – neznámou ženu nedovezl. Zavolal si odvoz a před druhou hodinou ranní uháněl za svou rodinou.

Co je to ale za prapodivné soužití? Vždyť Alice včera ani nebyla schopna říct, jestli spolu budou o Vánocích. „Asi jo, já nevím, ještě uvidíme, jak to všechno dopadne,“ přemýšlela dlouze žena, která je velmi zklamaná dvanáctiletým vztahem plným nevěr a lží.Autor:  Eva Kremserová

Přečtěte si
marcelinka007
10. 12. 2011 • 10:33

Když se podíváte na fotky, je Vám hned jasné, že milenka se nelíbá na tváře...to se dělá přátelům a kamarádům.... a že je sexi, vy snad máte za přátele a kamarády zrůdy a ošklivky...každá žena je sexy, pokud se o sebe stará....

jesie
10. 12. 2011 • 06:39

Stáří začíná od šedeáti nahoru, takže stará, to asi ne a jinak, co ty dvě děti ? Asi budeš nejspíš ženská.

avina
9. 12. 2011 • 20:31

je stará ,vychrtlá,hrubá...studená baba.Ani se mu nedivím

solochov
9. 12. 2011 • 15:46

Zase si nějaký debílek hrál s foťáčkem a dělá peklo po světě. Není přece hřích se s někým sejít a i z přátelství se políbit. I kdyby ne, je to věc jen těch Bendových.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.