Bořivoj Navrátil (†78): Den po smrti vyklízeli jeho byt... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 22. března 2023

Svátek slaví Leona, zítra Ivona

Bořivoj Navrátil (†78): Den po smrti vyklízeli jeho byt...

Bořivoj Navrátil
Bořivoj Navrátil (Aha! Martin Hykl, ara)

Neuběhlo ani čtyřiadvacet hodin od smrti herce Bořivoje Navrátila (†78) a syn Kryštof s exmanželkou Marií už vyklízeli jeho byt na pražských Vinohradech.

„Nezlobte se, ale nemám sílu cokoliv říkat,“ vyjádřil se pro deník Aha! Kryštof Navrátil, který až šokoval svýma pomněnkovýma očima – naprosto totožnýma s těma otcovýma, které se v pondělí zavřely naposledy...

Navrátil svůj boj s rakovinou prohrál po dvou letech utrpení, v němž mu největší oporou byla právě jeho rodina – syn Kryštof a paradoxně i exmanželka Marie, která se s ním v péči o nemocného Navrátila spolu se svým mužem střídala.

„Jsem jim za to nesmírně vděčen, že se mě ujali. Vždyť jim jsem na obtíž,“ pochvaloval si své nejbližší před svým skonem Navrátil. A byli to právě oni, kdo jen pár hodin po jeho smrti, zavítali do jeho bytu a začali odnášet věci.

Ačkoliv se dva roky připravovali na nejhorší, přesto je jeho odchod zasáhl tak silně, že nebyli schopni komunikovat. „Je to ještě příliš silné,“ dodal zhroucený Kryštof Navrátil.Autor:  Nikol Klevcovová

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.