Daniela Peštová: Nepotrpím si na metrosexuály ani chlapy, kteří smrdí | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 25. května 2024

Svátek slaví Viola, zítra Filip

Daniela Peštová: Nepotrpím si na metrosexuály ani chlapy, kteří smrdí

Hádali byste jí 40 let?
Hádali byste jí 40 let? (BOMTON)

Slovenská topmodelka Daniela Peštová (40) o sebe nikdy přehnaně nepečovala. Po třech dětech si ale udělala čas i na sebe a nechává se hýčkat ve studiích Bomton, jimž propůjčila svou nestárnoucí tvář.

"Nikdy jsem nebyla typ, co se o sebe přehnaně stará a nevěnovala jsem tomu příliš času. Nyní jsem ale nadšená, že se o mě konečně někdo stará a strašně si to užívám. Netušila jsem, že mě to takhle začne bavit," řekla nadšeně Peštová, která si teď užívá péči o vlasy a pleť i manikuru a pedikuru.

Modelka tráví po ránu v koupelně minimálně čtvrt hodiny a totéž očekává i od svého manžela Paľa Habery. Nic se ale nesmí přehánět. "Určitě mi nevadí, když chlap zajde na pedikuru nebo manikuru a s mírou se o sebe stará. Nepotrpím si na převoněné metrosexuály ani na chlapy, kteří smrdí," dodala Daniela s úsměvem.

Její vlasy dostaly během kariéry v modelingu pořádně zabrat a jednou dokonce skončila i se zeleným přelivem. „To ale nebyl můj nápad. Při jednom focení pro zahraniční časopis mi na vlasy nasypali specielní zlatý prášek, který ale bohužel nějak zoxidoval a já odcházela s totálně zelenými vlasy," zavzpomínala modelka, která se rozhodně ještě nechystá do »důchodu«. Naopak. Už 5. října usedne do poroty nejprestižnější kadeřnické soutěže AICHI v klubu SaSaZu.Přečtěte si
marinchen
11. 12. 2011 • 10:02

jE MI JI LITO : TAKE NIC NEUMI JAKO TEN JEJI CIMBULIN: NECHCE ZPIVAT AT NESPIVA ;NIKDO JEJ NENUTI :;ROZBILA JSI MANZELSTVI JSI BESTIE:FUJ FUJ FUJ

aznom
17. 9. 2011 • 22:40

Hillarko,ženská bláznivá,jak jsi mohla něco zaslechnout,když jseš neustále nabodnutá na ptáku svojeho táty a jediný co slyšíš je prdění svojí ožralý mámy nešťastnice jedna!

aznom
17. 9. 2011 • 12:20

Samozřejmě určeno šaškovi "decathlon".

aznom
17. 9. 2011 • 12:19

Když nic jiného,tak je Habera úspěšný hudební skladatel,jehož služeb využívá mnoho předních zpěváků,úspěšný byl i jako zpěvák s mnohým oceněním.A teď k tobě-Ty jsi jen obyčejnej, stupídní kretén!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.