Děti celebrit vyrazily poprvé do školy, Kordule Stropnické je teprve 5! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 4. února 2023

Svátek slaví Jarmila, zítra Dobromila

Děti celebrit vyrazily poprvé do školy, Kordule Stropnické je teprve 5!

Jakub Svoboda (6) jde s rodiči do školy.
Jakub Svoboda (6) jde s rodiči do školy. (Foto Aha! – Marek Pátek, David Kundrát, Aleš Krecl, ara)

Nový školní rok je tady! Do lavic včera zasedlo 101 tisíc prvňáčků, kteří už se nemohli dočkat, až se pochlubí novými aktovkami. Školáky se staly i děti celebrit, mezi kterými nechyběl syn Venduly Svobodové Jakub (6), dcera Veroniky Žilkové Kordulka (5) anebo Kristýnka Jankulovská (6), která se teprve před týdnem přistěhovala s rodiči z Itálie, kde táta Marek léta válel fotbal za AC Milán. A deník Aha! byl u toho!

Jakub Svoboda (6): Rodiče hnal do školy!

Syn Venduly AušSvobodové (39) a zemřelého skladatele Karla Svobody (†69) Jakub se stal novým žáčkem základní školy v Říčanech.

Hyperaktivní chlapec se nemohl dočkat, až konečně s kamarády zasedne do školních lavic, a tak s aktovkou na zádech a iPadem2 (technologická hračka za 12 – 20 tisíc Kč) pod rukou mámu a nevlastního otce Patrika pořád popoháněl. Na Vendule bylo poznat, že je dojatá. „Strašně to letí...,“ vzdechla.

Kordula Stropnická (5): Musela do družiny!

Do první třídy základní školy v Suchdole včera nastoupila také Kordula Stropnická, nejmladší dcera herečky Veroniky Žilkové a Martina Stropnického. Do školy nastoupila i přesto, že šest jí bude teprve za tři týdny! „U nás v rodině je to běžné, že chodí děti takhle brzo do školy,“ řekl Stropnický.

„Vnímala to tak, jako že dneska se jde do školy – a kam se půjde zítra?“ smála se máma Veronika s tím, že Kordule teprve dojde, že se jí teď změní život. Vyprovodit ji šlo celé rodinné procesí, kromě mámy a táty i bratr Cyril a sestra Agáta s partnerem Mirkem Dopitou a jejich miminkem Kryšpínem.

„Bohužel, Kordulka bude dneska jako jediný prvňák v družině. Mám zkoušku v divadle a režisér mě dřív nepustí. Ten režisér se jmenuje Stropnický...,“ pošťuchovala Veronika před školou svého manžela.

Kristýnka Jankulovská (6): Její druhé poprvé...

Většinu života prožila v Itálii, protože ale táta Marek (34) už svou velkou fotbalovou kariéru zapíchl, bude se teď Kristýnka Jankulovská v soukromé škole Monty v OstravěPorubě učit z českého slabikáře.

„Ona je vlastně mazák, jednu první třídu už vychodila v Itálii,“ řekla její maminka Jana (38). Táta si tak mohl dovolit ráno dcerku opustit a raději odvézt svou druhou krásnou dceru Karolínu (13) na jazykové gymnázium v Ostrčilově ulici. Ta bude pro změnu studovat výhradně v angličtině...

Markétka Svobodová (6): Nemohla dospat!

První školní zvonění včera slyšela i Markétka Svobodová (6) z Tuhaně u Mělníka. Holčička trpí vrozenou neléčitelnou nemocí kůže (tzv. nemoc motýlích křídel), má na těle speciální náplasti a obvazy, a proto bude mít k ruce vlastní asistentku.

Ve svůj velký den nemohla dospat! „Ač si ráda přispí, hned po zazvonění budíku se posadila na postýlce a začala mě budit, abychom nezmeškaly,“ popsala maminka Jana Svobodová.Přečtěte si
zwil
3. 9. 2011 • 12:00

...s tou úúúžasnou Stropnickou. Za pár dnů jí bude 6, tak z toho proboha nedělejte takovou senzaci. A že je to u nich běžné? No, podle toho to i s těma jejich f.akanama vypadá! A hovořit o té žumpě jako o celebritách, tak to je silně přehnané slovo. Tady u nás v tom prohnilém rybníku, jak náš svět showbusinesu ohodnotil i sám Karel Svoboda, není snad jediná celebrita, jen samí ubožáci! Ti se zmůžou akorát na to, aby se mezi sebou drbali jak králíci.

opportunity
2. 9. 2011 • 20:10

Včera jí bylo pět, tak jde v pěti letech. Tečka. Žádné skoro a podobně není. Oproti šestiletým, kterí jsou třeba koncem září, bude prostě mladší. Ale snad to zvládne.

587587
2. 9. 2011 • 17:09

zdepa
2. 9. 2011 • 16:40

Většinou jde o nemanželské dětí promiskutních šmejdů. Jestli budou po rodičích, budou to stejní šmejdi. Mají na to doma zaděláno. Takže děti VIP? Někdo si nestačil ověřit význam této zkratky.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.